Stěhovací podvozky

Stěhovací podvozky jsou praktické a snadno ovladatelné pomůcky pro stěhování těžkého nákladu, jako je nábytek, skříně, elektronika či rozměrné balíky.

Stěhovací podvozky mají mnoho využití

Při přepravě těžkých věcí, jako jsou skříně, komody z masivu, velké spotřebiče nebo rozměrné balíky se hodí praktičtí pomocníci, kteří jednoduše přepraví předmět na požadované místo. Takovými pomocníky jsou například stěhovací podvozky.

Jde o praktické a snadno ovladatelné vozíky, vhodné pro stěhování nejrůznějšího těžkého nákladu. Nosnost těchto podvozků se liší od velikosti, přibližně je to však něco kolem 600 kg. Speciální stěhovací podvozky pod europalety či standardní gitterboxy mají nosnost kolem 1000 kilogramů a více.

Stěhovací podvozky usnadní stěhování

Do každé dílny k rodinnému domku nebo k bytu se hodí stěhovací podvozky, na kterých snadno přepravíte těžká břemena. Nemusí se nutně jednat o stěhování, ale třeba převezení pneumatik a dalších těžkých břemen zvládnete bez vynaložení velké energie.

Stěhovací podvozky však najdou velké uplatnění při stěhování. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které usnadňují jednoduchý převoz těžkých věcí.

Stěhovací podvozky a jejich uplatnění

Stěhovací podvozky se používají snadným způsobem. Nábytek, elektrospotřebič nebo rozměrný balík vložte na stěhovací podvozek tak, aby byla plocha podvozku rovnoměrně zatížená. Pak už jen stačí přemístit náklad na požadované místo. Při stěhování se nemusíte obávat, že by stěhovaný předmět ze stěhovacích podvozků vyklouzl, nebo dokonce upadl. Vždy se řiďte praktickými radami výrobce stěhovacího vozíku.

Stěhovací podvozky mají velké výhody

  • snadno přepravíte lehké, středně těžké a těžké předměty
  • stěhovací podvozek je kompaktní, vejde se i do malé garáže
  • hojně se využije i v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Objednejte si stěhovací službu

Potřebujete přestěhovat byt, firmu nebo jen přepravit rozměrnou věc a nemáte k dispozici patřičné vybavení? Než si kupovat všechny stěhovací doplňky, je výhodnější, najmout si naší profesionální stěhovací firmu.

Naše firma Dymas s.r.o. má již mnohaleté zkušenosti se stěhováním, přestěhováním nebo odvezením různých rozměrných předmětů. Mnohaleté zkušenosti nám umožňují splnit i ty nejnáročnější či nepříliš časté požadavky. Obraťte se na náš tým profesionálních stěhováků a svěřte svou těžkou práci nám.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.