Stěhovací plošiny

Stěhovací plošiny umožní jednoduchou manipulaci při stěhování těžkých břemen nejen ve firmách, ale také u vás doma.

Stěhovací plošiny mají široké uplatnění

Máte garáž či dílnu? Pak vám jistě přijde čas od času vhod pomoc při stěhování těžkých břemen. A co teprve, když potřebujete doma přemístit těžké komody, šatní skříně nebo nábytek z masivu! Při přepravě lehkých, středně těžkých a těžkých věcí se hodí praktičtí pomocníci, kteří jednoduše přepraví předmět na požadované místo. Těmi jsou jednoznačně stěhovací plošiny.

Stěhovací plošiny disponují rovnou a velkou plochou pro přepravu rozměrného nábytku, elektrospotřebičů nebo třeba balíků a velkých koleček, které nepoškrábají podlahu. Nosnost těchto plošin se liší od velikosti, přibližně je to však něco kolem 600 kg. Speciální stěhovací plošiny pod europalety či standardní gitterboxy mají nosnost kolem 1200 kilogramů.

Stěhovací plošiny používají i stěhovací firmy

Stěhovací plošiny najdou velké uplatnění při stěhování. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které usnadňují jednoduchý převoz těžkých věcí. Proto jimi disponuje i naše profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o. Při práci se stěhovacími plošinami pracujeme tak, aby nedošlo k poškození stěhovaného nábytku ani podlahy ve vašem bytě.

Stěhovací plošiny se používají různě

Stěhovací plošiny se používají nejen při stěhování nábytku, ale také třeba ve výrobních halách nebo v různých firmách. Nábytek, elektrospotřebič nebo rozměrný balík vložte na stěhovací podvozek tak, aby byla plocha podvozku rovnoměrně zatížená. Přemístěte náklad na požadované místo. Při správné manipulaci nemůže nikdy dojít k vyklouznutí stěhovaného předmětu, pokud postupujete dle doporučení výrobcem.

Stěhovací plošiny a jejich výhody

  • jednoduše přepraví lehké, středně těžké a těžké předměty
  • kompaktní tvar nezabere místnost v malém bytě ani garáži
  • využití najde při přemístění nábytku i věcí ve vaší firmě
  • ušetří mnoho energie a času spojené se stěhováním

Přenechejte práci stěhováků naší firmě

Chcete přestěhovat byt nebo potřebujete odstranit věci z vaší půdy či sklepa? Ať už se chystáte na velký generální úklid nebytových prostor vašeho domu nebo se chcete přestěhovat na jinou adresu, nemusíte nutně kupovat veškeré stěhovací doplňky.

Objednejte si naší profesionální stěhovací firmu, která zvládne veškeré činnosti spojené se stěhováním sama. Naši stěhováci si poradí i s těžkými břemeny jednoduše a rychle dle předem stanovených podmínek. Navíc přepravované skříně rozmístíme po novém bytě tak, abychom vám usnadnili celé stěhování.

Naše firma Dymas s.r.o. má již mnohaleté zkušenosti se stěhováním. To nám umožňuje splnit i ty nejnáročnější či nepříliš časté požadavky našich klientů. Obraťte se na náš tým profesionálních stěhováků a svěřte svou těžkou práci nám.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.