Stěhovací pásy

Stěhovací pásy nabízí osvědčení způsob přestěhování velkých, těžkých předmětů bezpečněji, jednoduše a bez zbytečně vynaložené energie navíc.

Stěhovací pásy nabízí jednoduché řešení při stěhování

Stěhování je složitý proces, při kterém musíte předem vymyslet plán pro přestěhování skříní, stolů, komod a dalších těžkých břemen. Při stěhování se rozhodně neobejdete bez praktických pomocníků, kteří vám usnadní přemístění nejen z místa na místo, ale také jednoduchý způsob, jak zdolat nejrůznější překážky. Třeba schody. Jednou takovou praktickou pomůckou je bezesporu sada stěhovacích pásů, umožňující přenášení těžkých břemen v jedné nebo ve dvou osobách.

Stěhovací pásy vybírejte podle kvality

Stěhovací pásy jsou vyráběné různými firmami. Při výběru však dbejte na to, z jakých materiálů jsou vyráběny. Pamatujte, že se stěhovacími pásy budete přemisťovat těžký nábytek, který je zároveň drahý. Profesionální stěhovací pásy mají ramenní popruhy s hákem z masivního kovu s povrchovou úpravou žárovým zinkováním proti korozi nebo jinak ošetřený masivní kov, díky kterému snadno ukotvíte stěhovaný předmět.

Stěhovací pásy s praktickými doplňky

Stěhovací pásy vybírejte takové, které se dají jednoduše nastavit dle výšky. Jedině tak budete moci navolit rovnoměrné rozložení stěhovaného předmětu mezi dvěma rozdílně vysokými osobami. Stěhovací pásy jsou nejčastěji atestovány pro zvedání břemen o hmotnosti 700 kilogramů, nedoporučuje se zvedat jednou osobou více, jak padesát kilogramů.

Stěhovací pásy se hodí do každé domácnost

Stěhovací pásy se hodí do běžné domácnosti i pro profesionální stěhovací firmy. Při sestěhování nábytku třeba při malování, odvedou těžkou práci za vás. Jsou skvělou pomůckou pro přenášení těžkých předmětů o různé velikosti.

Stěhovací pásy umožňují přestěhování těžkých, středně těžkých a velmi těžkých předmětů. Pomocí stěhovacích pásů můžete hravě přestěhovat noční stolky, ale také velké matrace, šatní skříně, lednici a další spotřebiče. Dobře poslouží také pro dopravní společnosti, kdy dopravci často řeší problém, jak vystěhovat těžké balíky do patra ke svému zákazníkovi.

Stěhovací pásy používají i naši profesionální stěhováci

Stěhovací pásy najdou uplatnění takřka všude a jejich použití je velmi snadné. Stačí podvléci pod stěhovaný předmět masivní skobu a ve dvou osobách už hravě přenesete malý i velký náklad. Při stěhování se nemusíte obávat, že by stěhovaný předmět ze stěhovacích popruhů vyklouzl.

Stěhovací pásy využívají i naši profesionální stěhováci z firmy Dymas s.r.o. Pokud vás čeká stěhování různých předmětů nebo potřebujete kompletně přestěhovat váš byt či dům, pak si zavolejte naší profesionální stěhovací firmu, která se postará o bezpečné přestěhování vašich věcí, včetně drahého nábytku nebo třeba piana či klavíru.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.