Stěhovací lišty

Se stěhovacími lištami bude stěhování i velkých šatních skříní a masivního nábytku hračka. Stěhovací lišty se prodávají v praktické sadě, obsahující i zvedací tyč.

Stěhovací lišty usnadní každé stěhování

Stěhování nebylo nikdy jednodušší! A to díky stěhovacím lištám, obsahující kromě podložek s kolečky i zvedací tyč. Stěhovací lišty jsou skvělým pomocníkem, který maximálně usnadní stěhování jakéhokoliv kusu nábytku. Při zvedání nábytku použijeme páku tak, že podsuneme její konec pod roh nábytku a vložíme stěhovací lištu, tedy podložku na kolečkách. Nosnost jednotlivých stěhovacích lišt se liší, vždy se řiďte doporučení výrobcem v návodu na použití stěhovacích lišt.

Stěhovací lišty používají i naši profíci z Dymas s.r.o.

Stěhovací lišty najdou široké využití v každé domácnosti. Hodit se vám budou nejen při sestěhování nábytku při rekonstrukci nebo výmalbě pokojů, ale také při přemisťování nábytku po místnosti. Stěhovací lišty však nejvíce využijete v případě, že se stěhujete do nového domova. Jedině tak vynaložíte co nejméně energie při stěhování i těžkého nábytku.

Výhoda stěhovacích lišt

  • jednoduchá aplikace pod nábytek, elektroniku nebo rozměrné balíky
  • snadné přemístění i lehkého, středně těžkého i těžkého nábytku
  • usnadňuje stěhování i v malých interiérech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Přenechejte stěhování naší firmě

Naše stěhovací služba Dymas s.r.o. má za sebou velké množství zakázek. Díky bohatým zkušenostem se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Při stěhování postupujeme profesionálně. Používáme výhradně kvalitní stěhovací lišty, které zaručují bezpečné a šetrné přemístění nábytku, nepoškrábají podlahu a zajistí přemístění i těžkých masivních skříní.

Při stěhování vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Při vystěhování věcí do nového bytu je rozestavíme na předem domluvené místo.

Potřebujete přestěhovat garsonku nebo rovnou celý rodinný dům? Přenechejte starosti naší firmě. Poradíme vám, jak ideálně zabalit všechny věci, jak zabalit jednotlivé kusy nábytku, nebo je rovnou zabalíme my. Převezeme nábytek na předem sjednané místo a zajistíme, abyste se nemuseli o nic starat. Objednejte si profesionální stěhování ještě dnes od naší firmy Dymas s.r.o. a věnujte čas spojený se stěhováním příjemnější formou.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.