Stěhovací kříže

Stěhování nikdy nebylo snazší, díky použití stěhovacích křížů. Nejen zkušení stěhováci, ale i domácí kutilové potřebují čas od času přemístit těžká břemena. Stěhovací kříže jsou praktickým pomocníkem.

Stěhovací kříže ocení i zkušení stěhováci

Naši zkušení stěhováci z firmy Dymas s.r.o. během stěhovacích služeb a montáží různých skříní využívají nejrůznější stěhovací pomůcky, jako jsou stěhovací popruhy, stěhovací kolečka, stěhovací plošiny nebo stěhovací háky. Nejoblíbenější jsou však stěhovací kříže, které jejich práci usnadní, urychlí a ještě k tomu zaručí bezpečí pro všechny Vaše věci.

Stěhovací kříže urychlí přesun nábytku

Stěhovací kříže usnadňují stěhování nejrůznějších těžkých břemen. Proč? Rychlejší přesun nábytku a dalších věcí umožňují rudly, stěhovací vozíky a paletové vozíky, tzv. paleťáky. Jenže co dělat, když jsou na místě překážky v podobě třeba schodiště?

Naši pracovníci tak kromě ušetřených sil šetří hlavně Vaše peníze díky času strávenému při stěhování. Pokud je potřeba přestěhovat těžké břemeno do patra nebo je potřeba se vypořádat s nerovným terénem, přicházejí na řadu stěhovací kříže.

Stěhovací kříže mají spoustu využití

Potřebujete-li přestěhovat těžká břemena, jako jsou trezory, piana, sochy, velké skříně nebo třeba elektroniku, používají naši profesionální stěhováci bavlněné stěhovací popruhy a speciální stěhovací kříže.

Výhoda stěhovacích křížů

  • rychlá a snadná manipulace s těžkými břemeny
  • jednoduché přemístění díky rozložení váhy
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Věnujeme se stěhování i vyklízení

Naše stěhovací služba Dymas s.r.o., nabízí svým zákazníkům kompletní vyklízení všech půdních prostor, sklepů, bytových i nebytových prostor, chat, chalup a dalších prostor. Naši profesionální stěhováci vám pomohou s vyklízením a čištěním vaší nemovitosti. Objednejte si naše služby a těžkou práci přenechejte našim profesionálně vyškoleným pracovníkům.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.