Stěhovací krabice

Stěhovací krabice jsou skvělou volbou při stěhování. Mají pevné dno, snadno se stohují a kvalitní materiály zamezují mechanickému poškození stěhovaných věcí.

Stěhovací krabice mají jinou strukturu, než ty obyčejné

Přemýšlíte, do čeho vložíte všechny své cennosti, oblečení nebo bytové doplňky? Skvělou volbou jsou stěhovací krabice, které se prodávají v různých rozměrech a mají výborné vlastnosti. Krabice na stěhování jsou praktičtější než recyklované obaly, například od ovoce či zeleniny. Stěhovací krabice mají vysokou nosnost, jsou uzavíratelné a díky bočním úchytům se snadno přenáší. Kvalitní pětivrstvá lepenka vaše cennosti při stěhování ochrání před veškerými nástrahami přepravy. Krabice jsou mimo stěhování vhodné také na trvalé uložení vašich věcí a můžete je využít i opakovaně.

Stěhovací krabice mají svou důležitou roli

Stěhovací krabice jsou přizpůsobeny svojí hlavní roli, tedy ukládání a přepravě nejrůznějších předmětů. Do krabic můžete jednoduše umístit věci ze šatníku, až po hardware či křehké předměty. Klasické stěhovací krabice jsou opatřeny praktickými úchyty, pro jednoduché přemístění a pohodlné přenášení. Speciální krabice na stěhování celé šatní skříně, tzv. šatní boxy mají navíc plastový držák na zavěšení ramínek. Všechny stěhovací krabice jsou pevné, spolehlivé a ochraňují svůj obsah.

Stěhovací krabice používá i naše stěhovací firma

Jsme stěhovací firma Dymas s.r.o., zabývající se stěhováním bytů, rodinných domů, firem, obchodů, vyklízením půd, skladů, sklepů a dalších prostor. Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci. Při stěhování nejrůznějších věcí, skříní a třeba i klavírů či pian, klademe důraz na vysoké nároky potencionálních i stálých zákazníků a k tomu používáme jedny z nejlepších stěhovacích pomůcek, obalových materiálů i spolehlivých vozů.

Naše působení je v Brně, kde patříme mezi největší stěhovací firmy. My ovšem patříme k nejlevnějším stěhovacím firmám a to díky množství realizovaných zakázek. Naše stěhovací společnost zajišťuje i vyklízecí práce a úklid po samotném stěhování. Věnujte se při stěhování příjemným věcem, jako je nostalgické vzpomínání při ukládání pro vás cenných věcí do krabic a nechte své starosti spojené se stěhováním na nás.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.