Stěhovací kolečka pod nábytek

Stěhovací kolečka pod nábytek najdou uplatnění nejen při kompletním stěhování, ale také při přemisťování nábytku v bytě, sestěhování nábytku při malování nebo přestavbu bytu.

Stěhovací kolečka pod nábytek

Přemisťování, sestěhování, přestěhování nebo jen přešoupnutí nábytku čeká čas od času každý byt. Velmi dobrou pomůckou pro jednoduché přemisťování nábytku vám budou stěhovací kolečka pod nábytek, která se jednoduše vloží na všechny čtyři rohy nábytku. Pokud stěhujete těžké skříně, masivní komody nebo jiný těžký předmět, doporučujeme vložení dalších stěhovacích koleček do středu stěhovaného předmětu tak, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.

Stěhovací kolečka pod nábytek využívají i profíci

Stěhovací kolečka pod nábytek patří do každé domácnosti, kde je alespoň jeden kutil nebo do garáže či dílny profesionálního pracovníka. Stěhovací kolečka pod nábytek hojně využívají například malíři pokojů, štukatéři nebo profesionální stěhovací služby. Těm pomohou převést nábytek všeho druhu z jedné místnosti do druhé, nebo převezení nábytku třeba do výtahu.

Výhoda stěhovacích koleček pod nábytek

  • jednoduchá aplikace pod nábytek
  • snadné přemístění i těžkého masivního nábytku
  • usnadňuje stěhování i v malých interiérech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Stěhovací kolečka pod nábytek v kvalitní sadě

Stěhovací kolečka pod nábytek se dají sehnat v praktické sadě, obsahující kromě stěhovacích koleček také praktickou železnou páku pro jednoduché nadzvednutí i těžkého předmětu. Sada obsahuje většinou čtyři až šest rohových podložek s kolečky. Sady na stěhování nábytku jsou praktickými pomocníky na stěhování nábytku, které vám ulehčí práci při stěhování lehkého, středně těžkého a těžkého nábytku. Stěhovací kolečka pod nábytek usnadní vyvinutí síly až desetkrát méně, než by tomu bylo při klasickém zvedání nábytku.

Stěhovací kolečka pod nábytek vybírejte podle kvality

Není nic lepšího, než když pracujete s kvalitním nářadím. U stěhovacích koleček toto platí dvojnásob. Při stěhování s nekvalitní sadou může dojít nejen k poškrábání podlahy, ale také k mechanickému poškození stěhovaného nábytku nebo ke zranění.

Při nákupu stěhovacích koleček proto věnujte pozornost použitým materiálům. I v naší profesionální stěhovací firmě Dymas s.r.o. používáme výhradně kvalitní stěhovací kolečka, vyrobené z pevného kovu a pogumovanými kolečky.

Přenechejte stěhování na nás

Chystáte se přestěhovat veškerý nábytek do svého nového bytu? Nechte své starosti se stěhováním na nás. Poradíme si i s tou nejtěžší prací. Objednejte si profesionální stěhování ještě dnes od naší firmy Dymas s.r.o. a věnujte čas spojený se stěhováním příjemnější formou.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.