Stěhovací háky

Stěhovací háky patří k nejpoužívanějším pomůckám při stěhování nejen u profesionálních stěhováků, ale také v každé domácnosti, kde se čas od času musí přemístit těžký nábytek.

Stěhovací háky jsou skvělým pomocníkem

Stěhovací háky potřebuje pro snadné přemístění i těch nejtěžších skříní z masivu nejen profesionální stěhovák, ale i domácí kutil, malíř pokojů nebo elektrikář, který čas od času potřebuje přemístit rozměrný nábytek nebo těžká břemena, která zabírají prostor při jeho práci.

Stěhovací háky jsou nepostradatelným pomocníkem nejen při stěhování celého bytu či domu, ale také při přestěhování komod, skříní, masivního nábytku, elektroniky u vás doma, v práci nebo třeba v garáži.

Stěhovací háky patří do každé garáže

Možná máte malý byt, třeba vlastníte velký dům. V každém případě ve vaší garáži nebo technické místnosti nesmí chybět stěhovací háky, které usnadní přestěhování, sestěhování nebo přemístění těžkého nábytku. Nábytek máme doma všichni a malovat se musí s pravidelností. Jak jinak si ulehčit práci, než použitím praktických pomocníků pro stěhování? V případě nutnosti při stěhování těžkého nábytku se doporučuje vložit další háky na stěhování do středu stěhovaného předmětu tak, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.

Stěhovací háky využívají i naši stěhováci

Stěhovací háky jsou nepostradatelnou výbavou i u našich profesionálních stěhováků z firmy Dymas s.r.o. I když jsou naši stěhováci fyzicky zdatní muži, pro přestěhování nábytku jim vždy pomohou praktičtí pomocníci. Jako jsou stěhovací háky, se kterými mohou jednoduše převést nábytek všeho druhu z jedné místnosti do druhé, nebo přestěhovat nábytek třeba do výtahu nebo až do stěhovacího vozu.

Háky na stěhování a jejich výhody

  • jednoduché umístění pod nábytek či kartonové krabice
  • usnadní přestěhování lehkého i těžkého nákladu
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití pro domácí, i profesionální stěhování

Stěhovací háky vybírejte pečlivě

Stěhovací háky dnes prodávají ve všech dobře vybavených železářstvích i hobby marketech. Bohužel někdy jejich kvalita nebývá příliš valná. V takovém případě hrozí poškození nejen nábytku, ale také ohrožení vašeho zdraví. Věnujte proto pozornost při výběru kvalitních stěhovacích háků. Jedině tak bude váš nábytek i vaše zdraví v bezpečí.

Přenechejte stěhování nám

Přemýšlíte, jak přestěhovat veškerý nábytek do svého nového bytu? Nechte své starosti na nás. Poradíme si i s tou nejtěžší prací. Objednejte si profesionální stěhování ještě dnes od naší firmy Dymas s.r.o.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.