Stěhovací firmy Brno

Hledáte stěhovací firmy, které by vám přestěhovali byt, dům, komerční prostory či vyklidili půdu nebo sklep? Pak si objednejte profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o

Stěhovací firmy nabízí kvalitní služby

Každá stěhovací firma nabízí přestěhování potřebného z jednoho místa na druhé. Naše stěhovací firma Dymas s.r.o však pracuje v oboru stěhování mnoho let a za uplynulé roky se nebojíme splnit i ty nejnáročnější přání našich zákazníků.

Jsme profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o, sídlící v Brně. Specializujeme se nejen na stěhování a vyklízení domů, bytů a rekreačních objektů. Zařizujeme také stěhování klavírů, pian, pianin a křídel, vyklízíme byty v pozůstalosti, provádíme vyklízení bytů po zemřelém a další služby, které souvisí s vyklízením a přestěhováním.

Stěhovací firmy Brno s tradicí

Naše stěhovací firma zajišťuje stěhování bytů dlouhé roky. Nebojíme se našim zákazníkům pomoci se tříděním různých nepotřebných věcí a následný odvoz do příslušného dvora. Dále se postaráme o převoz věcí do jejich nového domova provádíme s maximální opatrností tak, aby nedošlo k mechanickému poškození ani jedné z nich.

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci, kteří nás doporučují svým přátelům a známým. Při stěhování klademe důraz na vysoké nároky potencionálních i stálých zákazníků a k tomu používáme jedny z nejlepších stěhovacích pomůcek, obalových materiálů i spolehlivých vozů.

Vlastníme stěhovací rudlíky, popruhy, háky, stěhovací kolečka i podložky. Každý kus nábytku pečlivě zabalíme tak, aby nedošlo k poškození hran, rohů a jiných částí. Náš tým speciálně vyškolených pracovníků zajistí kvalitně odvedenou práci.

Stěhovací firmy Brno

V Brně patříme mezi největší stěhovací firmy, které ovšem dbají na nízké ceny. Naše stěhovací společnost zajišťuje i vyklízecí práce a úklid po samotném stěhování. Nechte své starosti spojené se stěhováním na nás. My se postaráme o to, aby se váš nábytek, oblečení i vybavení domácnosti dostalo bezpečně na požadované místo.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.