Stěhovací auta

Chystáte se přestěhovat byt nebo firmu nebo potřebujete přestěhovat těžká břemena, vyklidit půdu nebo přestěhovat piáno? Naše stěhovací vozy zvládnou vše!

Stěhování je velmi náročný životní krok a je jedno, jestli stěhujete svou zavedenou firmu nebo se chystáte přestěhovat do nového domova. Při stěhování máte mnoho věcí, o kterých jste doposud věděli jen částečně. Navíc za roky strávených na jednom místě disponujete majetkem, který je pro vás cenný z historického, rodinného i finančního hlediska. Je jasné, že z těchto všech důvodů je pro vás stěhování těžké a vybíráte vhodnou firmu, která vám všechny věci přepraví bezpečně a včas na požadované místo.

S naší profesionální stěhovací firmou Dymas s.r.o. se bát nemusíte. Stěhujeme každý den už mnoho let. Za tu dobu jsme načerpali mnoho zkušeností, proto se nebojíme vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Nenechte se stresovat stěhováním. My za vás přestěhujeme celý váš dosavadní život rychle a s přehledem.

Stěhovací vozy různých typů

Když se rozhodnete přestěhovat, budete muset zvážit, jakým vozem stěhovaný nábytek převezete. Naše stěhovací firma disponuje vozovým parkem, ve kterém najdete nejrůznější transity, valníky, dodávky a další vozy, které jednoduše přestěhují i rozměrný nábytek.

Představujeme vám naše stěhovací vozy:

  • Ford Transit – dodávka s 6 místy, objemem 9 m3 a rampou (vhodný na převoz přístrojů a těžkých břemen)
  • Renault Master – dodávka se 3 místy, objemem 15 m3
  • Iveco 65 – nákladní automobil se 3 místy, objemem 33 m3 a tunovým hydraulickým čelem (vhodný pro stěhování v centru města a zónách s omezeným vjezdem)
  • Iveco 75 – nákladní automobil se 3 místy, objemem 33 m3 a tunovým hydraulickým čelem
  • vlek – objem 15 m3 (pro stěhování větším bytů a rodinných domů)

Stěhovací vozy zvládnou přepravit i cenné věci

Potřebujete přestěhovat cenné věci, jako je například piano, klavír, křídlo nebo drahou sochu či rozměrný obraz a přemýšlíte o profesionální stěhovací firmě, která pro vás zajistí bezpečné stěhování? Objednejte si naše služby stěhování cenných věcí. Naši profesionální stěhováci se postarají o bezpečné a šetrné přestěhování nejrůznějších věcí za nízké ceny. Naše stěhovací vozy umožňují bezpečnou přepravu nejrůznějšího nákladu.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.