+420 605 125 869

Stěhovací auta

Chystáte se přestěhovat byt nebo firmu nebo potřebujete přestěhovat těžká břemena, vyklidit půdu nebo přestěhovat piáno? Naše stěhovací vozy zvládnou vše!

Stěhování je velmi náročný životní krok a je jedno, jestli stěhujete svou zavedenou firmu nebo se chystáte přestěhovat do nového domova. Při stěhování máte mnoho věcí, o kterých jste doposud věděli jen částečně. Navíc za roky strávených na jednom místě disponujete majetkem, který je pro vás cenný z historického, rodinného i finančního hlediska. Je jasné, že z těchto všech důvodů je pro vás stěhování těžké a vybíráte vhodnou firmu, která vám všechny věci přepraví bezpečně a včas na požadované místo.

S naší profesionální stěhovací firmou Dymas s.r.o. se bát nemusíte. Stěhujeme každý den už mnoho let. Za tu dobu jsme načerpali mnoho zkušeností, proto se nebojíme vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Nenechte se stresovat stěhováním. My za vás přestěhujeme celý váš dosavadní život rychle a s přehledem.

Stěhovací vozy různých typů

Když se rozhodnete přestěhovat, budete muset zvážit, jakým vozem stěhovaný nábytek převezete. Naše stěhovací firma disponuje vozovým parkem, ve kterém najdete nejrůznější transity, valníky, dodávky a další vozy, které jednoduše přestěhují i rozměrný nábytek.

Představujeme vám naše stěhovací vozy:

  • Ford Transit – dodávka s 6 místy, objemem 9 m3 a rampou (vhodný na převoz přístrojů a těžkých břemen)
  • Renault Master – dodávka se 3 místy, objemem 15 m3
  • Iveco 65 – nákladní automobil se 3 místy, objemem 33 m3 a tunovým hydraulickým čelem (vhodný pro stěhování v centru města a zónách s omezeným vjezdem)
  • Iveco 75 – nákladní automobil se 3 místy, objemem 33 m3 a tunovým hydraulickým čelem
  • vlek – objem 15 m3 (pro stěhování větším bytů a rodinných domů)

Stěhovací vozy zvládnou přepravit i cenné věci

Potřebujete přestěhovat cenné věci, jako je například piano, klavír, křídlo nebo drahou sochu či rozměrný obraz a přemýšlíte o profesionální stěhovací firmě, která pro vás zajistí bezpečné stěhování? Objednejte si naše služby stěhování cenných věcí. Naši profesionální stěhováci se postarají o bezpečné a šetrné přestěhování nejrůznějších věcí za nízké ceny. Naše stěhovací vozy umožňují bezpečnou přepravu nejrůznějšího nákladu.

Máte dotaz? Napište nám!