Profesionální stěhování

Stěhování vyžaduje velké úsilí a mnoho času, kterého je stále větší nedostatek. Usnadněte si práci a zavolejte si profesionální stěhování.

Profesionální stěhování vám ušetří spoustu času

Potřebujete přemístit nějaký nábytek, nebo chcete kompletně přestěhovat celý byt? Ať už je vaše odpověď jakákoli, v každém případě budete potřebovat velké auto, do kterého se vejde všechno, včetně velkých skříní. Pokud nemáte dostatečně velký vůz pro odvoz velkých skříní a objemných krabic, nastává otázka, jak vyklidit byt, aniž byste si nepoškodili svůj vlastní osobní vůz nebo sousedovo malý pick-up.

Profesionální stěhování firmy Dymas s.r.o.

Velmi jednoduchá a snadná pomoc pro stěhování je objednání profesionální stěhovací firmy. Obraťte se na naše profesionální stěhováky z firmy Dymas s.r.o., zabývající se vyklízením nemovitostí.

Jak probíhá profesionální stěhování

  • s naším specialistou si domluvíte průběh stěhování, šitý přímo na míru vašim potřebám
  • připravíme cenovou kalkulaci, ve které bude přesně obsažen průběh stěhování
  • k nemovitosti přistavíme stěhovací dodávku
  • po vystěhování všech věcí po sobě zameteme
  • odvezeme věci do vašeho nového bytu

Profesionální stěhování s dlouholetou praxí

Naše stěhovací služba má za sebou velké množství zakázek a bohaté zkušenosti. Nebojíme se split přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Při stěhování postupujeme profesionálně. Vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození a při vystěhování věcí do nového bytu je stavíme na předem domluvené místo tak, abychom vám co nejvíce usnadnili práci a vy si jen mohli pohodlně vyndat své zabalené věci do poliček, skříní a regálů.

Naši profesionální stěhováci přestěhují veškerý nábytek, vybavení bytu i sklepní prostory či půdu do posledního kusu a přepraví na předem určené místo bezpečně, rychle a především šetrně. Vaše věci budou s námi v dobrých rukou.

Profesionální stěhování domů, bytů, půd i sklepů

Naše stěhovací služba Dymas s.r.o., nabízí svým zákazníkům kompletní vyklízení všech půdních prostor, sklepů, bytových i nebytových prostor, chat, chalup apod. Naši profesionální stěhováci vám pomohou s vyklízením a čištěním vaší nemovitosti. Kromě vyklizení starých a nepotřebných věcí, nábytku a nejrůznějších odpadů, vám pomůžeme s ekologickou likvidací všech nahromaděných věcí a to včetně spotřebičů, přestěhujeme váš nábytek a vybavení interiéru na nové místo.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.