Podložky na stěhování

Podložky na stěhování pro vás budou skvělým a praktickým pomocníkem při stěhování malých komod i těžkých skříní, třeba z masivu.

Ať už se chystáte přestěhovat svůj stávající byt, potřebujete vymalovat nebo vyštukovat zdi nebo se chystáte přestěhovat, podložky na stěhování pro vás budou skvělou volbou pro přemístění nejrůznějších předmětů.

Podložky na stěhování usnadní mnoho vašeho času, protože je stačí jednoduše umístit pod nábytek nebo stěhovanou věc a jednoduše je přemístit z místa na místo. Podložky na stěhování se hodí pro každou domácnost i pro profesionální řemeslníky.

Podložky na stěhování ušetří váš čas i energii

Podložky na stěhování převezmou těžkou práci za každého z nás. Jsou skvělou pomůckou pro stěhování nebo přenášení nejrůznějších lehkých, středně těžkých nebo velmi těžkých předmětů o různé velikosti a tvarů.

Podložky na stěhování jsou hlavní součástí nejen pro profesionální stěhovací služby, ale také pro všechny domácí kutily, malíře pokojů nebo štukatéry, kteří čas od času potřebují přenést nebo přestěhovat těžká břemena. Podložky na stěhování se vyrábějí v několika provedeních a jsou většinou dodávány po dvou kusech.

Výhody podložek na stěhování

  • jednoduše přemístíte malé komody i masivní nábytek
  • podložky se snadno umístí pod stěhovaný nábytek
  • pomocí koleček přemístíte nábytek všude po bytě
  • nemusíte vynakládat zbytečnou energii navíc

Podložky na stěhování pro profesionály

Podložky na stěhování se hodí pro stěhování komod, masivního nábytku, šatních skříní, těžkých stolů, pian, bílé elektroniky a nejrůznějších bytových doplňků a dalšího vybavení. Podložky na stěhování se jednoduše umístí pod stěhovaný předmět a lehkým odsunutím jej přemístíte na požadované místo.

Podložky na stěhování je dobré vybírat v renomovaných prodejnách

Při výběru podložek na stěhování však dbejte na kvalitu a na kvalitní použité materiály, aby nedošlo k mechanickému poškození stěhovaných věcí. Ne každá sada podložek na stěhování nabízí kvalitní díly, které nemusí stěhování těžkých břemen vydržet. V důsledku ušetření několik málo stovek korun může dojít k poškození nábytku, které má cenu tisíců korun.

Podložky na stěhování využívají i naši profesionální stěhováci, v naší firmě Dymas s.r.o. Využijte našich služeb pro stěhování nejrůznějších věcí nebo nábytku. Ušetříte si tak mnoho času a energie, spojené se stěhováním nebo se stěhováním nábytku.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.