Účetnictví Brno, to je spolehlivý partner pro podnikání

Účetnictví Brno

Naše účetnictví Brno sídlí na adrese Jana Babáka a na trhu účetních firem působí již 12 let. Naší specializací je vedení účetnictví způsobem externího dodavatele. Naše služby jsou využívány osobami fyzickými i právnickými všech velikostí, typů a rozsahu i druhu aktivit.

Krédem naší společnosti je nabídka komplexního portfolia služeb podle specifických potřeb klienta. Je jedno jestli se rozhodnete pro externí účetnictví, jeho online variantu nebo budete požadovat jen oborové konzultace. Naše společnosti vám vždycky poskytne ty nejlepší informace a služby na trhu.

Zpracováváme podklady hlavně pro brněnské klienty a ty z okolí, díky online vedení účetnictví máme ale klienty po celém území České republiky.

Kvalita především vyvěrá ze zkušenosti

Díky mnoha rokům zkušeností v oblasti zpracování účetnictví mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškeré potíže i úskalí, která naši zákazníci mohou potkat. Praxe v oboru nám umožňuje zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám tím pádem zvolit ty nejlepší systémy spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

účetnictví Brno

Pro jednotlivce i skupiny

Jsme odhodláni pomáhat malými i velkým klientům při kompletním vedení účetnictví ve všech jeho úrovních. Protože pracujeme flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro jejich vlastní vývoj byznysu. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že vaše účetnictví bude svěřeno do správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si námi spoustu času i finančních prostředků.

Kdy využít naší pomoc se mzdovým účetnictvím?

Se mzdovým účetnictvím pomáhá účetní Brno jak živnostníkům, tak i velkým firmám – všem, kteří při zpracování mezd potřebují krátkodobou i dlouhodobou spolupráci. Naše účetní kancelář šetří podnikatelům nemalé finanční náklady spojené se zřízením a provozem vlastního účetního oddělení. Za zpracování mezd a dalších podkladů pak neseme plnou odpovědnost, zatímco vy se plně soustředíte na své podnikání. Podle průzkumů ušetří externí zpracování mezd každému podniku až 40% nákladů.

Jaké jsou výhody externího zpracování této oblasti?

V první řadě úspora nákladů na prostory i zaměstnance, stejně jako například školení zaměstnanců v novém oboru. S tím souvisí i absence starostí se záskokem v případě absence interní účetní. Odpadá také nutnost pořizovat speciální hardware a software. Dále šetříte čas při opakované a často zdlouhavé komunikace s úřady. Vzhledem ke specializaci externí firmy se můžete spolehnout na včasné a přesné podání i vyhotovení všech potřebných materiálů.