Půjčovna dodávek s nejvyšší mírou spolehlivosti

Půjčovna dodávek Brno

Kdo jsme? Půjčovna dodávek se sídlem na Brně. Co děláme? Nejlépe krátkodobé i dlouhodobé pronájmy užitkových vozů do 3. 5 tuny hmotnosti. Kdo k nám může? Soukromé osoby, podnikatelé i živnostníci. Vyjdeme vstříc každému, když je to jen trochu v našich možnostech.

Nejvíc působíme v místě sídla, ale náš okruh klientů je samozřejmě mnohem větší.

Dostupnost pro všechny případy

Vozový park půjčovny dodávek je k dispozici všem klientům 7 dní v týdnu v čase 8 – 21 hodin. V případě potřeby je možné si domluvit kteroukoli jinou hodinu a náš personál váš bude čekat.

Naše vozy fungují jako reklamní plocha, díky čemuž nabízíme ceny pronájmu s garancí těch nejnižších na trhu půjčoven dodávek. Zároveň s tím udržujeme vysoký standard všech nabízených služeb.

Náš vozový park a stálý dozor

Tým půjčovny dodávek udržuje všechny vozy neustále v perfektním technickém stavu včetně dálničních známek. Pro klienty je k dispozici non stop asistenční služba pro všechny nepředvídatelné situace na všech cestách.

Ke všem vozům zapůjčujeme zdarma na vyžádání rudlíky na stěhování, kurty na transport, navigací pro pohodlnou jízdu a energetické nápoje přímo na palubu.

půjčovna dodávek Brno

A když budu mít zájem…

Po klientech chceme občanský průkaz, řidičský průkaz pro skupinu B a vratnou kauci 5000 Kč. Poplatek za pronájem vozu se účtuje samostatně. Pokud chcete s půjčovnou dodávek Brno spolupracovat na firemní rovině, jednáme pouze s jednatelem či osobou disponující notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí dodávky nechat přímo v našich prostorách.

Kilometry vozu

Je pravda, že pronajímáme vozy s omezeným počtem kilometrů. Je ale nastaven na takovou hodnotu, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je tento limit dalším důvodem tolik příhodné cenové politiky půjčovny dodávek Brno.

Platby na více způsobů

Nebereme platební karty. Kauci chceme v českých korunách a je možné ji zaplatit převodem. Pronájem také a dokonce v kryptoměnách – půjčovna dodávek akceptuje Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu +420 792 766 944 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu info@dodavkyfenix.cz.