Pravý tým pro obnovu každého prostoru

Malířství Brno

Naši lidé jsou specialisté na malířské práce všeho druhu ve všech možných variantách prostor jak venkovních, tak interiérů. Pomůžeme se vším od základního ohledání prostoru, návrhu přesných barev, kombinací a technik provedení – všechno tak, aby to odpovídalo vaší představě.

Barvy mícháme buď ručně z vlastních surovin a základů, nebo můžeme samozřejmě pracovat i s předpřipraveným barevným tónem od výrobce. Díky našim dlouholetým zkušenostem nám nedělá problém zakázka jakéhokoli rozsahu nebo povahy.

 

Malířství Procházka

Žádný prostor pro nás není problém

Pracovníky malíře Brno můžete zavolat jak obytných, tak i komerčních prostor, do zdravotních středisek, k malování schodišť, nebytových prostor i vnějších ploch libovolné velikosti a malovací náročnosti. Všechny tyto prostory nebo plochy můžeme malovat také tzv. „na klíč“, tedy bez přímé přítomností objednávajícího klienta.

Začíná to u barev

Pokoje i plochy malujeme proto, aby nátěr vydržel co nejdéle a podobná operace jako od malířů Brno nebyla zase hodně dlouhou dobu potřeba. Aby bylo tohoto cíle dosaženo, potřebuje použitá barva odolat veškerým vlivům svého okolí.

Z tohoto i dalších důvodů naši lidé pečlivě konzultují s každým klientem konkrétní vlivy a pak navrhují ideální řešení pro konkrétní plochu či prostor v zájmu dlouhověkosti nátěru.

Mezi taková řešení patří například vnější i vnitřní omyvatelné latexové barvy, plastické nátěry na omítky, barvy hliníkového typu nebo nátěry penetračního typu. To je samozřejmě jen krátký výčet technologií, které mohou malíři Brno využít.

Variabilita dle účelu

Naši lidé nejsou omezení jen na klasické štětky či válečky pro větší plochy. Ovšem ani na ty jsme nezavřeli. Dalšími možnostmi můžeme docílit velmi různorodých výsledků i na povrchu, kde by to klient kolikrát nečekal. O to je pak ovšem výsledek práce malířů Brno působivější.

Sem patří kupříkladu linkování, tupování či batikování. Nedělají nám problémy reliéfní povrchy, plastické omítky ani další přístupy s dekorativním záměrem. Provádíme štukování a stěrkování omítek i drobné opravy a úpravy jako vyhlazování povrchu pomocí tmelu.

Komplexnost servisu není jen v barvách

Malování jakéhokoli prostoru je vysoce komplexní záležitost od začátku do konce. Vzhledem k tomu naše služby zdaleka nezahrnují pouze nanesení nátěru na zvolený povrch. Připravujeme samotné povrchy strháním tapet, provedením oškrabu staré malby, obrusem stěn – to vše s asistencí bytového architekta.

I náš profesionální tým malíři Brno při práci způsobí nějaký nepořádek, tomu se při nejlepší vůli nelze vyhnout. Před samotným malováním ale zajišťujeme odsun nábytku i spotřebičů včetně jejich zakrytí vlastními prostředky tak, aby se na ně nemohlo nic dostat.

Po dokončení malířských prací všechny položky vracíme na původní místo a zajišťujeme i kompletní vyčištění prostoru. Součástí je i likvidace krytových materiálů a hloubkové čištění průmyslovými vysavači v případě koberců.