+420 605 125 869

Jak se připravit na stěhování

Stěhovaní Brno

Sbalte si vše, co aktuálně nepotřebujete

Jako první bychom měli balit ty věci, které nebudeme v současné době až do stěhování potřebovat. Patří sem například sezonní oblečení, některé nádobí, šperky, sbírka bot i dekorace. Díky tomu, že budete mít tyto věci sbaleny i několik týdnů před samotným stěhováním, budete mít i dost času na to, zda se rozhodnete prodat některé z věcí, které vlastníte. Navíc – na sbalení potřebných věcí budete mít mnohem více času.

Informujte úřad

Pokud se plánujete stěhovat například do centra Brna, ale i jiného města, je dost možné a více než pravděpodobné, že jsou na některých místech zakázaná stání, parkování a vjezd autem. Proto byste se měli na příslušném úřadě domluvit na tom, abyste mohli v místě vykládky sbalených věcí parkovat – myslete i na to, aby bylo místo dostatečně velké. Naše firma vám může povolení zajistit, tím vám tato starost může odpadnout.

Dostatek krabic, apod..

Velmi často se stává, že lidé neodhadnou množství věcí, které budou stěhovat. Není proto nic neobvyklé, když vám dojdou krabice, přepravky, ale i obalový materiál v tu nejméně vhodnou chvíli. Mnoho stěhovacích firem však nabízí krabice, přepravky i obalový materiál jako součást svých služeb (ať už zdarma či za úplatu), takže pokud se ozvete s dostatečným předstihem, není problém, aby vám firma tento materiál dodala. Mnoho firem nabízí i nejrůznější doplňkové služby – například: demontáž a montáž nábytku, zabalení stěhovaných předmětů, atp. Všechny věci byste měli balit v závislosti na jejich hmotnosti, množství a křehkosti.
Vyberte stěhovací firmu a určete si termín

Nejlepší volbou, jakou můžete při stěhování udělat, je pomoc od profesionálů. Díky tomu se vyhnete mnohým komplikacím a ušetříte si práci. Při výběru firem hledejte vždy ty firmy, které mají dostatek kvalitních referencí. Díky konkurenci v oboru se nemusíte bát ani vysokých cen. Naše firma je navíc pojištěna hned třikrát, což zaručuje, že váš nábytek i majetek celkově svěříte do těch nejlepších rukou.