Co se staví v Brně – developerské projekty

Zipreality.cz

Každý z nás chce bydlet někde, kde mu bude dobře. Všichni chceme mít místo, kterému budeme moct říkat domov. Pokud i vy sháníte bydlení v Brně, druhém největším městě naší republiky, a hledáte rovnováhu mezi blízkostí města i přírody, jste na správném místě. Chceme vám totiž představit tři developerské projekty v Brně, kterým byste mohli říkat „domov“.

Brno je místem, kde je radost trávit svůj život. Ačkoliv jde o druhé největší město naší republiky, stále jde o místo, odkud to není daleko ani za přírodou. Díky tomu zde najdou své uplatnění jak ti, kteří milují ruch města, tak i ti, kteří o víkendech touží poznávat krásy Pálavy, Znojma nebo třeba Mikulova. Pokud i vy zvažujete možnost bydlení v Brně, jistě by vás mohly zajímat tři developerské projekty, které jsou aktuálně v průběhu stavby.

Zipreality.cz

Ponava City

Ponava City je rezidenční projekt, který se zaměřuje na výstavbu kvalitního bydlení v Brně. Projekt zahrnuje jak byty o velikosti 1+kk vhodné pro bydlení jednotlivců, tak i byty o velikosti 4+kk, kde své štěstí najde i větší rodina. Výhodou tohoto projektu je docházková vzdálenost do centra města, díky čemuž budete mít vše na dosah. Dispozice bytů je navržena tak, aby co umožnila využívat prostoru na maximum. Nečekejte byty podobné těm z minulého století, současná architektura spěje kupředu. Vysoký standart bydlení, kvalitní materiály, ale i dobře promyšlená dispozice bude vyhovovat i těm nejnáročnějším z nás. U mnohých z bytů nechybí ani balkon či prostorná terasa.

Palác Krona

Kousek od Galerie Vaňkovka se nachází další z developerských projektů, Palác Krona. Jde o bydlení v osmipatrové budově, která nabízí nejen tři komerční jednotky v přízemí domu, ale celkově 38 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. O vaše auto bude postaráno díky jednomu z 56 garážových stání, přičemž garáže zabírají celá dvě podzemní podlaží. Ke každému bytu pak přiléhá i sklepní kóje. Nechybí ani prostor pro kola a kočárky. Jde tedy o místo, kde si užije nejen jednotlivec, ale i rodina s dětmi. Díky strategickému umístění v centru města, budete mít vše na dosah.

Triangl

Pokud toužíte po klidnějším bydlení, bude pro vás zajímavým projekt Triang od společnosti IMPERA. Bytový dům se nachází v městské části Komín na ulici Podvéská. Nabízí klidné bydlení nedaleko místní střední školy. Ačkoliv budete bydlet v blízkosti přírody a klidu, nebudete to mít daleko ani do centra. Místo má velmi dobrou dopravní síť, díky čemuž budete v centru města během okamžiku. Bytový dům má netradiční tvar trojúhelníku. Nabízí bydlení v šesti nadzemních podlažích, a to v 25 apartmánech o velikostech 1+kk až 4+kk. Suterén pak slouží jako sklepy s garážovým stáním.

Zaujal vás některý z těchto projektů? Rádi byste se o nich, ale i dalších projektech v Brně dozvěděli více? V tom případě by vás mohl zajímat kompletní přehled na webu ziprealty.cz.