Model stěhování bytu 2+1

Odkud: Brno – Líšeň, 4. patro, nákladní výtah
Kam: Brno – Bystrc, 1. patro, osobní výtah
Posádka: nákladní auto 32m3 + 3 pracovníci
Doba trvání: 5 hodiny
Cena: 4.350,- Kč

Stěhování bytu 2+1 v Brně a okolí

Stěhování bytu 2+1 nebo 2 KK je pro naše profesionální stěhováky výzvou a šálkem každodenní práce. Nebojíme se přestěhovat šatní skříně nebo kuchyně na míru, ani odvést odpad do příslušného sběrného dvora. Při stěhování vám pomůžeme s balením nábytku, půjčíme vám přepravní boxy a krabice, samozřejmostí je koordinace naším specialistou a odborná manipulace s těžkými břemeny.

Cena stěhování bytu 2+1

Stěhování bytu 2+1, 2 KK nebo obdobně velkých bytů provádíme rychle, jednoduše a velmi levně. Objednejte si naše služby a těžkou práci spojenou se stěhováním přenechejte našim odborníkům. Byty 2+1 stěhujeme často. Proto jsme schopni svým zákazníkům dopředu stanovit cenu, za kterou váš byt přestěhujeme.

Další služby pro stěhování bytu 2+1

Stěhování malých bytů provádíme i bez vaší pomoci. Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje nejen na stěhování, ale také odvoz vysloužilých spotřebičů a odpadů nebo vyklízení pozůstalosti. Menší byty stěhujeme velmi často. Zpravidla se jedná o stěhování bytů v panelovém domě nebo v domech v historické části města. V tomto ohledu má stěhování svá specifika. Často se zde nacházejí schodiště a další překážky, které hravě zdoláme díky vlastní stěhovací technice. Stěhování s námi bude pro vás hračkou!

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.