+420 605 125 869

Manipulační pomůcky pro stěhování

Manipulační pomůcky pro stěhování je skvělou volbou pro přestěhování drobného nábytku i těžkých masivních skříní. Vybírejte man

Potřebujete přemístit nábytek nebo přestěhovat celý byt? Při stěhování nábytku nejvíce trpí rohy a veškeré hrany. Může také dojít k mechanickému poškození, poškrábání a dalšímu nepříjemnému poškození nábytku, pokud nepoužijete vhodné stěhovací pomůcky.

Při stěhování vybírejte takové manipulační pomůcky, které usnadní nejen samotnou práci, ale také ochrání váš nábytek proti poškození. Ve specializovaných obchodech nabízejí celou řadu profesionálních stěhovacích pomůcek, zajišťující bezpečné stěhování i těžkých břemen.

Manipulační pomůcky pro stěhování a jejich druhy:

  • Háky na stěhování: se hodí pro stěhování lehkého, středně těžkého a těžkého nábytku. Pro jednoduché přenášení břemen poslouží běžné háky na stěhování tak, aniž byste museli vynaložit velkou energii při stěhovacích manévrech. Háky na stěhování navíc užijete všude v domácnosti, až budete malovat svůj byt nebo budete chtít provést generální úklid. V případě nutnosti při stěhování těžkého nábytku se doporučuje vložit další háky na stěhování do středu stěhovaného předmětu tak, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.
  • Podložky na stěhování: jsou další skvělou pomůckou při stěhování nejrůznějších skříní, komod a dalšího vybavení vaší domácnosti. Podložky na stěhování jsou hlavní součástí nejen pro profesionální stěhovací služby, ale také pro domácí použití při různých stěhovacích manévrech, pro profesionální malíře pokojů nebo štukatéry, kteří čas od času potřebují přenést nebo přestěhovat těžká břemena. Podložky na stěhování se vyrábějí v několika provedeních a jsou většinou dodávány po dvou kusech.
  • Kolečka na stěhování: snadné přestěhování nábytku do středu místnosti, z místnosti do místnosti nebo převezení nábytku třeba do výtahu, usnadní kolečka na stěhování. Ty jsou nepostradatelnou součástí dobře vybavené dílny či garáže nejen u profesionálních stěhováků, ale také v každé domácnosti. Že jste ještě nikdy nepotřebovali přemístit šatní skříň, masivní komodu nebo třeba elektrospotřebiče? Věřte, že až nastane čas malování, kolečka na stěhování vám budou skvělými pomocníky. V případě nutnosti při stěhování těžkého nábytku se doporučuje vložit další kolečka na stěhování nábytku doprostřed, aby nedošlo k mechanickému poškození nábytku.

Stěhování přenechejte našim odborníkům

Stěhování je velmi složitou a těžkou zkouškou pro každého z nás, který ji musí podstoupit. Ne každý si troufne na stěhování těžkých břemen. Nechte proto své starosti naší firmě Dymas s.r.o. a objednejte si naše služby právě nyní.

Máte dotaz? Napište nám!