Kolečka na stěhování nábytku

Kolečka na stěhování nábytku jsou nepostradatelným pomocníkem nejen při stěhování, ale také při přemisťování těžkých skříní, komod či jiných předmětů u vás v domě.

Kolečka na stěhování nábytku jsou potřeba v každé domácnosti

Že jste ještě nikdy nepotřebovali přemístit masivní skříň, komodu či jiný těžký nábytek v místnosti? Věřte, že až budete například malovat interiér, velmi dobrou pomůckou pro sestěhování nábytku do středu místnosti pro jednoduché vymalování vám budou kolečka na stěhování nábytku, která se jednoduše vloží na všechny čtyři rohy nábytku. V případě nutnosti při stěhování těžkého nábytku se doporučuje vložit další kolečka na stěhování nábytku do středu stěhovaného předmětu tak, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.

Kolečka na stěhování nábytku využívají i stěhovací služby

Kolečka na stěhování nábytku jsou skvělou pomůckou i pro profesionální stěhovací služby. Těm pomohou převést nábytek všeho druhu z jedné místnosti do druhé, nebo převezení nábytku třeba do výtahu.

Výhoda koleček na stěhování

  • rychlá a snadná aplikace pod nábytek a další věci
  • jednoduché přemístění i těžkého nábytku
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Kolečka na stěhování nábytku v praktické sadě

Pokud přemýšlíte o nákupu koleček na stěhování, pak popřemýšlejte o nákupu kvalitní sady, obsahující železnou páku s kolečky a čtyř rohových podložek s kolečky. Sady na stěhování nábytku jsou praktickými pomocníky na stěhování nábytku, které vám ulehčí práci při stěhování. Kolečka na stěhování nábytku usnadní vyvinutí síly až desetkrát méně, než by tomu bylo při klasickém zvedání nábytku.

Kolečka na stěhování nábytku musí být kvalitní

Při výběru koleček na stěhování dejte pozor především na použité materiály. Ne každá sada nabízí kvalitní díly, které nemusí těžká břemena vydržet. Vysoce kvalitní kolečka na stěhování nábytku udrží váhu až 300 kilogramů. Taková kolečka používáme v naší profesionální stěhovací firmě Dymas s.r.o. Profesionální stěhováci v naší společnosti vám při stěhování nábytku zaručí bezpečné a šetrné stěhování nejen klasického nábytku, ale také starožitných kousků.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.