Háky na stěhování

Háky na stěhování potřebuje nejen profesionální stěhovák, ale také domácí kutil, který čas od času potřebuje přemístit rozměrný nábytek nebo těžká břemena.

Háky na stěhování jsou důležitým a velmi nepostradatelným doplňkem nejen při stěhování, ale také pro přemisťování těžkých komod, skříní, masivního nábytku, bílé elektroniky či rozměrných balíků u vás doma nebo v práci.

Háky na stěhování jsou důležitou součástí každé garáže a dílny

Ať už máte byt nebo rodinný dům, vždy je potřeba něco těžkého přestěhovat. Těžký nábytek máme doma všichni a malovat se musí také alespoň jednou za tři roky. Tak na co si práci nezjednodušit pomocí praktických stěhovacích pomůcek? Jednou takovou jsou právě háky na stěhování, kterými velmi snadno přestěhujete i velké skříně.

Až budete třeba malovat byt nebo budete chtít vytřít za skříněmi, velmi dobrou pomůckou pro sestěhování nábytku vám budou stěhovací háky. V případě nutnosti při stěhování těžkého nábytku se doporučuje vložit další háky na stěhování do středu stěhovaného předmětu tak, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození. Vhodnou variantou jsou také stěhovací popruhy.

Háky na stěhování využívají i naši stěhováci

Háky na stěhování jsou nepostradatelnou pomůckou našich profesionálních stěhováků z firmy Dymas s.r.o. Těm pomohou převést nábytek všeho druhu z jedné místnosti do druhé, nebo přestěhování nábytku třeba do výtahu nebo až do stěhovacího vozu.

Háky na stěhování a jejich výhody

  • rychlá a snadná aplikace pod nábytek, elektroniku a rozměrné balíky
  • jednoduché přemístění lehkého, středně těžkého a těžkého nábytku
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Háky na stěhování pro profesionály

Přemýšlíte o nákupu stěhovacích háků? Pak zvažte při nákupu kvalitní výrobek, obsahující výhradně háky na stěhování z kvalitního železa. Háky na stěhování nábytku jsou praktickými pomocníky na stěhování nábytku, které vám ulehčí práci při stěhování, ale pouze v případě, že se vám háky v průběhu stěhování mechanicky neporuší. Investice několik stovek korun navíc zaručí, že stěhování bude probíhat přesně podle vašich představ.

Stěhování je však velmi náročnou disciplinou, kterou je nejlepší svěřit do rukou profesionálů. Objednejte si naší profesionální firmu s dlouholetou tradicí a těžkou práci přenechejte našim zkušeným stěhovákům.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.