+420 605 125 869

Půjčení dodávky pro stěhování

Půjčovna dodávek Praha

Pokud bydlíte v Praze a i Vy patříte mezi osoby, které čas od času využijí dodávku, vyplatí se ji půjčit. V případě, že dodávku nemusíte využívat pravidelně, určitě se ji nevyplatí kupovat. V tento okamžik přichází na řadu půjčovna dodávek, kde se dá najít spousta vozidel, které nejsou vůbec staré, takže se nemusíte obávat, že byste měli jezdit s nějakou ojetinou. Společnost Půjčovna dodávek Praha 9 se stará o perfektní technický stav všech dodávek. Je mu věnována maximální možná péče. Veškerá vozidla jsou také vybavena dálniční známkou platnou pro Českou republiku. V současnosti je naprostou samozřejmostí nonstop asistenční služba. Dodávky najdou široké využití ve stěhování, převozu firemního vybavení či drobných převozech nářadí atd.

Levné půjčení dodávky

Dodávky je možno zapůjčovat sedm dní v týdnu od 8 do 21 hodin. Ovšem velkou výhodou firmy Půjčovna dodávek Praha 9 je schopnost půjčování dodávek v jakoukoliv denní i noční hodinu – tedy samozřejmě po domluvě. Priorita leží na spokojenosti zákazníků, takže se firemní telefony nikdy nevypínají. Ceny jsou nastaveny poměrně příznivě pro Vaši peněženku, což je možno díky pronájmu reklamní plochy na vozidlech. Společnost má také omezený počet najetých kilometrů v rámci jednotlivých hodinových sazeb. Díky tomuto omezení se dají dodávky nabízet za jedny z nejnižších cen na trhu. Ovšem je nutno uvést, že omezení jsou nastavena na dostatečně vysokou hodnotu, aby se netýkala drtivé většiny zákazníků.

Co potřebujete k půjčení?

Dodávku si od firmy Půjčovna dodávek Praha 9 může vypůjčit skutečně úplně každý. K zapůjčení vozidla potřebujete pouze platný občanský a řidičský průkaz, vratnou kauci ve výši pěti tisíc korun a také částku adekvátní k době půjčení dodávky. V případě, že si chcete dodávku půjčit na firmu, musíte být jednatelem společnosti, nebo si zařiďte notářsky ověřenou plnou moc. K řízení nabízených dodávek potřebujete řidičský průkaz skupiny B.