Stěhování klavírů

Naše firma Dymas s.r.o. nabízí profesionální stěhování klavírů, pian, pianin a křídel s naprostou profesionalitou a péčí o váš hudební nástroj.

Stěhování klavírů nebylo nikdy jednodušší

Potřebujete přestěhovat svůj klavír a nevíte si rady, jak nástroj přemístit? S touto otázkou vám velmi ochotně pomůžou naši profesionální stěhováci, kteří se věnují stěhování klavírů, pian, pianin a křídel již dlouhé roky. Jedině dlouholeté zkušenosti nám umožňují přestěhovat i váš hudební nástroj téměř kamkoli.

Stěhování klavírů nebereme na lehkou váhu

Stěhování klavírů je velmi vážnou záležitostí, která se musí provádět pečlivě, bezpečně a s přesností. Jinak by mohlo dojít k poškození klavíru, jeho rozladění a dalším nepříjemnostem. Naši specialisté dobře vědí, jak o nástroj během stěhování pečovat. Je pro nás prioritou, aby při stěhování nedošlo k mechanickému poškození nástroje ani prostoru, kde bude probíhat stěhování.

Stěhování klavíru naší firmou má velké výhody:

  • stěhování klavíru bude bezpečné a rychlé
  • klavíry stěhujeme na místa, kam to konkurence neumí
  • stěhování provádíme kvalitními a bezpečnými vozy
  • stěhování klavíru bude svěřeno do rukou výhradně našim profesionálům
  • pojištění klavíru po celou dobu stěhování je samozřejmostí

Stěhování klavírů a další služby

Kromě stěhování klavírů nabízíme svým zákazníkům i další služby, spojené se stěhováním. Pokud se chystáte přestěhovat, obraťte se na nás s pomocí kompletního stěhování vaší domácnosti. Zajišťujeme stěhování bytů, domů, vystěhování půd a sklepů, přestěhování rekreačních objektů, komerčních a nekomerčních prostor. Nabízíme kvalitní služby za rozumné ceny.

Stěhování klavíru s garancí maximální spokojenosti

Naše profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o vám nabídne stoprocentní garanti za poskytnuté služby při stěhování klavírů. Stěhování realizujeme pro všechny naše zákazníky tak, aby nedošlo k jakémukoli poškození nástroje.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.