Stěhování firem odborně a spolehlivě

Jsme rodinnou společností zabývající se stěhováním různého typu i náročností. Specializujeme se na stěhování firem a stěhování bytů. Stěhujeme i těžká břemena (stroje, trezory), umělecká díla (obrazy, sochy) i citlivé přístroje (měřící, lékařské). Zajišťujeme demontážní i montážní činnosti, skladování, vyklízení prostorů nebo ekologickou likvidaci odpadu.

Naše přednosti v rámci stěhování firem

Našimi přednostmi jsou jednoznačně dlouholetá praxe, pojištění a nízké ceny. Provádíme stěhování nejen po Brně, ale i celé České republice a v zahraničí. Veškeré činnosti provádí naši odborně vyškolení zaměstnanci. Jsme flexibilní k požadavkům našich klientů. Cenové kalkulace pro službu stěhování firem Brno osobně konzultujeme se zákazníkem. Vždy se řídíme heslem: “Náš zákazník, náš pán.”

Z firem vystěhujeme rovněž atypické předměty

  • Těžká břemna (stroje, trezory, bankomaty, klavíry, apod.)
  • Umělecká díla (obrazy, sochy, apod.)
  • Citlivé přístroje (inkubátory, biohazardy, hlubokomrazící boxy, apod.)

Spolehlivý tým stěhovacích pracovníků

Stěhování provádí naši řádně vyškolení pracovníci. Jsou občany České republiky, trestně bezúhonní. Naši zaměstnanci se snaží klientům vycházet maximálně vstříc. Vše provádíme na základě požadavku našich klientů.

Pojištění stěhování firem

Stěhované předměty jsou pojištěny hned třikrát: zaměstnanci jsou pojištěni proti škodě při výkonu povolání, naše společnost je pojištěna proti škodě při stěhování a automobily jsou pojištěny pro převoz nákladu. U předmětů, které vyžadují speciální pojištění, zprostředkujeme jednorázové připojištění nebo dohled ochranky.

Stěhování firem na klíč

Veškerý servis spojený službou  stěhování firem Brno provádíme na základě specifických požadavků našich klientů. Realizujeme služby zahrnující demontáže, balení, stěhování, vybalování, montáž, případný odvoz i likvidaci odpadu. Doplňkovými službami jsou malování, úklid, pokládání podlah, zapojení IT nebo elektrických spotřebičů.

Obalový materiál

Při stěhování používáme široký sortiment běžných i speciálních obalů, který vybíráme dle předmětu stěhování. Vratné přepravní boxy zapůjčujeme našim klientům zcela ZDARMA.

tagy: stěhování firem Brno