+420 605 125 869

Stěhování bez dřiny

Připravujete se na stěhování? Možná budete stěhovat jen několik drobností, možná vás čeká přestěhování celého bytu. Jak na stěhování bez dřiny, vám poradíme v následujícím článku.

Stěhování bez dřiny? Jde to

Ať už své věci stěhujete na chatu či chalupu, nebo zcela měníte své bydliště, čekají vás složité manévrovací akce. Stěhování bez dřiny umožní jednoduché fígle, které zaručí, že i stěhování masivního nábytku nebo velkých šatních skříní bude hračka. Důvodů ke stěhování může být hned několik, vždy byste se na něj měli důkladně připravit.

Stěhování bez dřiny do vybaveného bytu

Developerské projekty lákají své zákazníky na zcela zařízené byty a domy, které jsou navrženy do posledních detailů od renomovaných interiérových designérů a architektů. V tomto případě vás čeká jen stěhování několika málo kusů nábytku, jako jsou třeba komody po babičce nebo osobní věci. Jenže i osobních věcí máme celou řadu, aniž bychom si jejich množství uvědomovali.

Při stěhování najdeme to, na co jsme už dávno zapomněli a možná ani nepotřebujeme. Pro takové případy je dobré, vyčlenit si krabici, do které umístíte vše nepotřebné, co už nebudete ve svém novém domově potřebovat.

Jak na stěhování bez dřiny

  • použijte kvalitní kartonové krabice, namísto neforemných pytlů
  • při stěhování používejte stěhovací sady, popruhy nebo stěhovací kolečka
  • stěhujte vždy ve dvou osobách
  • nejlepším způsobem je přenechat stěhování do našich rukou, firmy Dymas s.r.o.

Stěhování bez dřiny usnadní kartonové krabice

Až budete své věci ukládat do stěhovacích pytlů, zastavte. Možná by bylo lepší, investovat do kvalitních stěhovacích kartonových krabic. Ty se dají snadno přemístit a uložit do stěhovací dodávky. Neforemné pytle kloužou, špatně drží jeden na druhém a může se stát, že dojde při manipulaci a stěhování k nechtěnému rozbití třeba cenné vázy po babičce.

Při stěhování může dojít k nejrůznějším problémům, jako je upuštění stěhovacích břemen nebo poškození věcí během přepravy. Pokud nemáte vhodné auto nebo kurty, kterými byste ve voze mohli přepravované věci bezpečně ukotvit, pozvěte si na stěhování naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Stěhování bez dřiny i když stěhujete kompletně celý byt

Stěhujete se do domácnosti, kde není žádný nábytek? V tomto případě si určitě budete chtít svůj nábytek přestěhovat také. Bez stěhovacích popruhů a party statných mužů, masivní nábytek, šatní skříně a smontované komody, zkrátka nepřestěhujete. V takovém případě se vám budou hodit naši profesionální stěhováci, kteří udělají těžkou práci za vás. Na dohodnuté místo a podle předem připraveného plánu rozestaví nábytek do vašeho nového bytu tak, abyste jednoduše své drobnosti uložili zpět do svého nábytku, bez nutnosti vynaložení velké námahy.

Máte dotaz? Napište nám!