Stěhovací krabice Ikea

Stěhovací krabice Ikea jsou nejoblíbenější a nejpraktičtější krabice pro stěhování a vyklízení drobnějších věcí. Jejich kvalitní zpracování zamezuje mechanickému poškození stěhovaných věcí.

Stěhovací krabice Ikea ochrání i křehký obsah

Stěhovací krabice Ikea jsou skvělou volbou při stěhování vašich drobností a cenností. Krabice pro stěhování jsou vyrobeny z velmi kvalitního a tvrdého kartonu, který svým složením zabraňuje mechanickému poškození stěhovaných věcí. Stěhovací krabice Ikea se prodávají v různých rozměrech a mají výborné vlastnosti. Nejen že jsou dobře skladné a pevné, mají vysokou nosnost, jsou uzavíratelné a díky bočním úchytům se snadno uchytí a přenesou. Kvalitní lepenka ochrání obsah před veškerým poškozením. Krabice jsou mimo stěhování vhodné také na trvalé uložení vašich věcí a můžete je využít i opakovaně.

Stěhovací krabice Ikea ukryjí i váš šatník

Potřebujete jednoduše uložit věci ze svého šatníku do krabice a následně je opět bez zbytečného opětovného věšení na ramínka uložit do skříně? Pak vsaďte na krabice, které fungují jako klasické šatní skříně. Tzv. šatní boxy mají navíc plastový držák na zavěšení ramínek. Jednoduše obsah skříně zavěsíte do krabice a pak jej opět vyndáte do přestěhované skříně.

Naše profesionální stěhovací firma při stěhování šatních skříní a komod postupuje tak, že stěhovaný nábytek umístí přímo na konkrétní místo, kde chcete mít svůj nábytek umístěný. Až přijdete do svého nového bytu, můžete jednoduše vybalit své zabalené věci zpět, aniž byste zdlouhavě řešili přemisťování těžkých skříní a dalšího vybavení.

Stěhovací krabice Ikea používáme i my

Naši profesionální stěhováci z Dymas s.r.o. mají stěhovací krabice z Ikei nejraději. Nejen že je doporučují našim zákazníkům při ukládání věcí, ale také je používáme při vyklízení půd, sklepů a dalších prostor. Při stěhování a vyklízení postupuje tak, abychom vytřídili nepotřebné věci od historicky cenných kusů nebo věcí, na kterých majitelé lpí. Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci. Při stěhování nejrůznějších věcí, skříní a třeba i klavírů či pian, klademe důraz na vysoké nároky potencionálních i stálých zákazníků a k tomu používáme jedny z nejlepších stěhovacích pomůcek, obalových materiálů i spolehlivých vozů.

Stěhovací krabice ulehčí spoustu práce

Při stěhování dochází k řadě problémů, spočívajících v záměně krabic. Abyste si jednotlivé krabice nezaměnili, doporučujeme jejich popsání. Jsme stěhovací firma s tradicí, která svým zákazníkům ulehčuje práci při stěhování. Působíme v Brně, kde patříme mezi největší stěhovací firmy, s nejlepšími referencemi našich zákazníků.

Máte dotaz? Napište nám!