Stavebniny DEK Brno

Práce na stavbě vyžaduje přesné dodržení termínu při dodávce stavebního materiálu. Stavebniny DEK Brno nabízejí široký výběr stavebního materiálu, který vám dovezeme až na stavbu!

Chystáte se na rekonstrukci bytového jádra, chcete opravit chatu či chalupu nebo stavíte nový dům? Stavebniny DEK Brno se stanou vaším hlavním parťákem při dodávce nejrůznějšího stavebního materiálu. Potřebujete převést stavební materiál nebo připravené konstrukce na stavbu? Objednejte si dovoz materiálu naší stěhovací firmou Dymas s.r.o.

Stavebniny DEK Brno jsou parťáky každého stavitele

Objednali jste si velký nákup ve stavebninách, ve kterém máte rozměrově náročnější materiály, jako je třeba zateplení, kary sítě, betonové tvárnice a další věci? Pak se vám určitě bude hodit velký Transit nebo dodávka, do které jednoduše vměstnáte veškeré objednané zboží a několik silných a statných stěhováků, kteří vám pomohou objednané zboží naložit, odvést a přeskládat na požadované místo na stavbě.

V takovém případě se obraťte na naše stěhováky z firmy Dymas s.r.o. My se zabýváme kromě stěhování bytů, domů, firem, kanceláři, nebytových prostor, vyklízením půd, sklepů a skladů také převozem rozměrově náročných stavebních prvků.

Stavebniny DEK Brno mají široký výběr stavebního materiálu

Je až podivuhodné, kolik stavebních věcí, stavebního nářadí a stavebního materiálu potřebujete při opravě podlahy na chodbě, při rekonstrukci koupelny nebo při stavbě nové terasy. Ať už se chystáte pro rekonstrukci nebo stavbu nového projektu, neřešte starosti spojené s přepravou stavebního materiálu. Jednoduše si zavolejte naše profesionální stěhováky, kteří vám pomohou s naložením stavebního materiálu a ještě vám jej pomohou složit na místo určení, a to třeba v pátém patře bez výtahu. K to mu jim totiž dobře poslouží nejrůznější stěhovací náčiní.

Naši specialisté vám nabízejí:

  • přijedeme do několika minut do stavebnin
  • přijedeme podle časového plánu do stavebnin
  • odvezeme i nadrozměrný náklad na vaši stavbu
  • pomůžeme vám vynést stavební materiál na místo určení
  • pracujeme i o víkendech a svátcích

* nabídneme k převozu krabice, obalový materiál apod.

Naše stěhovací firma disponuje celou řadou stěhovací techniky, proto ani těžké pytle nebo nejrůznější stavební směsi nebudou žádným problémem pro přenesení třeba do patra bez výtahu.

Máte dotaz? Napište nám!