Stavebniny Brno

Rekonstruujete, opravujete nebo stavíte nový dům? Stavebniny Brno nabízí široký výběr nejrůznějšího materiálu. Potřebujete převést materiál na stavbu? Objednejte si dovoz materiálu naší firmou.

Stavebniny Brno nabízejí materiál za bezkonkurenční ceny

Stojíte se svým nákupem ve stavebninách a přemýšlíte, jak veškeré ty pytle cementu, zateplovací materiál a lepidla odvezete na vaši stavbu? Nebo jste si objednali ve stavebninách materiál a teď sháníte adekvátní odvoz v termínu, který je striktní pro vaši stavební firmu? Ať jsou vaše problémy jakékoli, obraťte se na naší stavební firmu Dymas s.r.o., zabývající se nejen stěhováním nábytku, ale také rozvozem stavebního materiálu po Brně a jeho okolí.

Stavebniny Brno a stěhovací služby

Je neuvěřitelné, kolik věcí potřebujete při rekonstrukci bytového jádra, při zateplení domu nebo pro rekonstrukci své zahrady. Ať už se pouštíte do jakéhokoli projektu, neřešte starosti spojené s přepravou stavebního materiálu. Zavolejte si naše profesionální stěhováky, kteří vám pomohou s naložením stavebního materiálu ve stavebninách a následného složení u vás doma nebo na stavbě tak, abyste se nemuseli dřít s těžkými břemeny.

Naše stěhovací firma disponuje celou řadou stěhovací techniky, proto ani těžké pytle nebo nejrůznější stavební směsi nebudou žádným problémem pro přenesení třeba do patra bez výtahu.

Co získáte při zavolání našich specialistů

  • bezplatnou prohlídku naším zaměstnancem
  • plán realizace převozu stavebního materiálu včetně cenové kalkulace
  • pracujeme i o víkendech a svátcích
  • nabídneme k převozu krabice, obalový materiál apod.

Stavebniny Brno spolupracují s našimi stěhováky

Naše profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o. zajišťuje stěhování stavebních materiálů už dlouhé roky. Nebojíme se našim zákazníkům pomoci vynést těžké stavební materiály do vysokých pater. Nabízíme rovněž odvoz odpadů ze stavby, suti a dalšího objemného haraburdí. Postaráme se o převoz drobného stavebního materiálu i rozměrově velkých stavebních konstrukcí. Veškeré stěhovací práce provádíme s maximální opatrností tak, aby nedošlo k mechanickému poškození ani jedné z nich.

Máte dotaz? Napište nám!