Stavební bazar Brno

Vyhlídli jste si nádherný, historicky cenný nábytek ze stavebního bazaru v Brně a potřebujete jej přestěhovat domů? Využijte našich stěhovacích služeb firmy Dymas s.r.o.

Stavební bazar Brno ukrývá hotové poklady

Je až podivuhodné, kolik krásných věcí můžeme najít ve stavebních bazarech. Nádherné komody, krásné jídelní sestavy nebo dokonce sekretáře či kompletní historicky cenné ložnice, se někdy doslova válí ve sněti nejrůznějších bezcenných napodobeninách. Stalo se vám, že jste objevili klenot a nemůžete jej díky malému vozu přestěhovat do svého domu? Nezoufejte a objednejte si naše profesionální stěhovací služby firmy Dymas s.r.o.

Stavební bazar Brno a stěhovací služby

Naše stěhovací firma se zabývá stěhováním, vyklízením ale také převozem nejrůznějšího nábytku. Kromě klasického nábytku se specializujeme na stěhování historicky cenného nábytku, nábytku z masivního dřeva nebo třeba stěhování pian, křídel, klavírů a dalších drahých hudebních nástrojů.

Pro stěhování takovýchto drahých předmětů jsme samozřejmě důkladně pojištěni. Jsme profesionální stěhovací firma s dlouholetou tradicí. Za sebou máme již mnoho realizovaných zakázek, a proto si skvěle, díky nasbíraným zkušenostem, poradíme s přestěhováním i vašeho nábytku. Třeba i do špatně přístupných míst.

Co dalšího nabízí stavební bazar Brno

Kromě krásného nábytku může stavební bazar Brno skrývat také praktické regály a další příslušenství pro vaši dílnu či garáž. I takové předměty jednoduše přepravíme do vašeho domova, pomocí našich stěhovacích vozů. Disponujeme velkým vozovým parkem. Pokud potřebujete přemístit nějaký atypický nábytek, přijedeme na místo určení, zhodnotíme situaci a následně vybereme nejvhodnější vůz pro přepravu vašeho nového kusu vybavení.

Objednejte si naše stěhovací služby

Se stěhováním máme bohaté zkušenosti. Přenechejte těžkou práci se stěhováním nábytku a hledání nejvhodnějšího vozu pro stěhování naší firmě a věnujte se příjemnějším věcem, spojeným se stěhováním.

Máte dotaz? Napište nám!