Potrusil

Toužíte si koupit moderní kuchyni přesně podle vašich představ, nebo potřebujete vybavit interiér nábytkem na míru? S odvozem vašeho nákupu vám pomůžou naši profesionální stěhováci.

Kuchyně na míru Potrusil

Nová kuchyň nabídne vašemu interiéru zcela novou tvář. Toužíte po moderní kuchyni, která bude plnit i ty nejnáročnější požadavky celé vaší rodiny? Pak vsaďte na kvalitu, kterou nabízí známé truhlářství Potrusil. Vybavení interiéru od tohoto špičkového truhlářství bude skvělým řešením pro mladé, rodiny s dětmi i seniory.

Pomůžeme vám s odvozem vašeho nového nábytku až k vám domů a zajistíme rovněž výnos do patra. Jsme profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o., působící v Brně a okolí.

Vybírejte nábytek Potrusil přesně podle svých představ

Pořídili jste si nové bydlení a tak nezbývá nic jiného, než si udělat ještě větší radost a to nákupem vhodného vybavení do vaší kuchyně a dalších místností ve vašem novém domově? Nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci a potřebujete koupit pár kousků na míru? Pokud jste se rozhodli pro nákup nového vybavení své domácnosti a přemýšlíte, jak svůj nový nábytek dopravit až k vám domů, obraťte se na naše profesionální stěhováky.

Nábytek z truhlářství Potrusil dopravíme k vám domů!

Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí, působící v Brně a jeho okolí. Specializujeme se na stěhování, vyklízení a převážení rozměrného zboží. Za sebou máme již stovky realizovaných

zakázek, které nám umožňují plnit všechna přání našich zákazníků. Nebojíme se vynést i těžký masivní nábytek do posledního patra vašeho činžovního domu nebo převést drahé piano.

Objednejte si nás pro stěhování

Potřebujete v konkrétní čas odvést svůj nábytek až k vám domů? Obraťte se na naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. Jsme profesionální a sehraná parta stěhováků, která nabízí svým zákazníkům rychlou, spolehlivou a levnou přepravu vašeho nákupu z truhlářství Potrusil. Zavolejte nám a domluvte si s naším zaměstnancem termín pro odvoz nábytku nebo vyplňte náš kontaktní formulář na internetových stránkách.

Máte dotaz? Napište nám!