Planeo elektro Brno

Potřebujete si koupit domácí kino, velkou ledničku s mrazničkou nebo potřebujete přepravit pračku se sušičkou z Planeo elektro Brno? pak si pozvěte na pomoc náš tým profesionálů!

Výhodné elektrospotřebiče z Planeo elektro Brno

Navštívili jste Planeo elektro Brno a přemýšlíte, že byste si udělali radost nákupem nové myčky na nádobí nebo krásnou novou troubou s varnou deskou za výhodnou cenu, ale už nyní víte, že se vám nákup nevejde do auta? Neřešte problémy spojené s přepravou a v klidu si vybírejte své nové elektrospotřebiče. Práci s odvozem vašeho nákupu svěřte do rukou našich profesionálních stěhováků z firmy Dymas s.r.o. a nakupte si potřebné vybavení do domácnosti. Neřešte problém s odvozem. Obraťte se na naši profesionální stěhovací firmu a těžkou práci nechce na nás.

Nákup z Planeo elektro Brno vám vyneseme až do bytu

Potřebovali byste pomoci s odvozem a vynesením těžkých spotřebičů až k vám do několikátého patra bez výtahu? Ať už budete potřebovat vystěhovat jeden kus elektroniky nebo si chcete koupit rovnou celou novou kuchyni, náš tým zručných stěhováků vám pomůže s vynesením nákupu až k vám do bytu.

Nebojte se svěřit těžkou práci do rukou našich profesionálních stěhováků. Zavolejte nebo odešlete vyplněný kontaktní formulář do naší stěhovací firmy Dymas s.r.o. a objednejte si naše služby právě nyní. Při stěhování všech druhů elektrospotřebičů a vybavení domácnosti používáme jedině profesionální stěhovací pomůcky, umožňující vynést váš nákup několik pater bez výtahu i na těžko přístupná místa.

Jsme profesionální stěhovací firma

Naše stěhovací firma Dymas s.r.o se specializuje nejen na stěhování bytů, domů, firem a skladů. K dispozici jsme vám také při nákupech v obchodech Planeo elektro Brno. Naši stěhováci mají za sebou mnoho let zkušeností velké množství realizovaných zakázek. Bohaté zkušenosti se stěhováním nebo převozem elektroniky, nábytku a drahých nástrojů po Brně a jeho okolí nám umožňují, vyjít vstříc všem našim zákazníkům za nejvýhodnější ceny ve městě. Díky svým zkušenostem se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Máte dotaz? Napište nám!