OBI Brno

Vybrali jste si nový zahradní nábytek z hobbymarketu Obi Brno a potřebuje jej přepravit k vám na zahradu? Práci se stěhováním těžkých věcí přenechejte našim stěhovákům!

OBI Brno nabízí kvalitní zahradní nábytek a doplňky na terasu

Objednali jste si nový zahradní nábytek, gril, terasová prkna nebo snad velký rodinný bazén? Potřebujete svůj rozměrný a těžký nákup odvést domů a rovněž využít i službu vynesení do patra a pomoc se smontováním nábytku?

Ať už potřebujete pomoci s dopravou rozměrného nákupu, vystěhováním do patra, smontováním nebo potřebujete všechno dohromady, obraťte se na náš profesionální tým stěhováků.

Při nákupu stavebního materiálu, zahradního nábytku, výbavy do koupelny nebo koupí celé nové kuchyňské linky budete potřebovat velké auto, do kterého se vejde všechno, včetně velkých skříní, které jste si koupili v hobbymarketu OBI Brno. Pokud nedisponujete dostatečně velkým vozem pro odvoz velkého nákupu, nastává otázka, jak vše odvést tak, aniž byste věci dříve, než je vybalíte, neponičili.

S nákupem z obchodního domu OBI Brno vám pomohou naši stěhováci

Potřebujete pomoci s dopravou velkého nákupu, rozměrného stavebního materiálu nebo vystěhováním těžkých břemen do patra? Velmi jednoduchá a snadná pomoc při odvozu vašeho nákupu přichází od našich profesionálních stěhováků ze stěhovací firmy Dymas s.r.o., zabývající se rozvozem a vynášením i těžkých skříní.

Objednejte si odvoz svého zboží z OBI Brno

Jsme tým profesionálních stěhováků, specializující se na rychlou, spolehlivou a levnou dopravu vašeho nákupu mimo jiné z obchodního dmu OBI Brno. Naše stěhovací služba má za sebou velké množství zakázek a bohaté zkušenosti se stěhováním nebo převozem nábytku, stavebního materiálu i zahradních doplňků. Díky velkým zkušenostem se nebojíme split přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Při převozu veškerého druhu nábytku nebo bytových doplňků postupujeme profesionálně. Vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Pro případ nehody jsme pojištěni, proto svým zákazníkům zaručujeme bezproblémové vyřízení reklamace v případě nehody.

Objednejte si naše služby dopravy, výnosu a smontování nového nábytku. Těžkou práci a starosti spojené s přepravou nechte našim profesionálům a vy se věnujte přípravě místa pro nový nábytek! V případě zájmu volejte naše stěhováky nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a objednejte si čas vyzvednutí svého nákupu.

Máte dotaz? Napište nám!