Nábytek z obchodního domu Olympia Brno

Vybrali jste si nový nábytek z obchodního domu Olympia Brno a potřebuje jej převést do svého domu spolu se službou vynesení do patra? Objednejte si naše stěhovací služby a těžkou práci přenechejte našim odborníkům.

Olympia Brno nabízí spoustu krásného zboží

Objednali jste si novou sedací soupravu, komodu nebo postel, šatní skříň a noční stolky do vaší nové ložnice? Potřebujete tento nový nábytek odvést domů a rovněž využít i službu vynesení do patra a pomoc se smontováním nábytku?

Ať už je vaše odpověď jakákoli, v každém případě budete potřebovat velké auto, do kterého se vejde všechno, včetně velkých skříní, které jste si koupili v obchodním centru Olympia Brno. Pokud nemáte dostatečně velký vůz pro odvoz velkých skříní a doplňků do vaší domácnosti, nastává otázka, jak vše odvést tak, aniž byste věci dříve, než je vybalíte, neponičili.

S nábytkem od Olympia Brno vám pomohou naši stěhováci

Velmi jednoduchá a snadná pomoc při odvozu nového nábytku z obchodního centra přichází od našich profesionálních stěhováků ze stěhovací firmy Dymas s.r.o., zabývající se rozvozem a vynášením i těžkých skříní.

Jak probíhá profesionální odvoz nábytku Z Olympia Brno

  • s naším specialistou si domluvíte průběh odvozu nábytku, šitý přímo na míru vašim potřebám
  • připravíme cenovou kalkulaci
  • přijedeme s dodávkou nebo stěhovacím vozem
  • odvezeme váš nový nábytek k vám domů
  • vyneseme nábytek do patra

Profesionální stěhování s dlouholetou praxí

Naše stěhovací služba má za sebou velké množství zakázek a bohaté zkušenosti se stěhováním nebo převozem nábytku. Díky velkým zkušenostem se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Při převozu veškerého druhu nábytku nebo bytových doplňků postupujeme profesionálně. Vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození.

Máte dotaz? Napište nám!