Spolehlivé a levné stěhování Brno

Jsme rodinnou společností s dlouholetou tradicí, zabývající se stěhováním v rámci Brna, České republiky i zahraničí. Svým klientům zajišťujeme odborný komplexní stěhovací servis včetně vyklízecích prací. Specializujeme se na stěhování těžkých břemen (stroje, bankomaty), citlivých přístrojů (inkubátory, hlubokomrazící boxy) i uměleckých děl (obrazy, sochy).  Zajišťujeme demontážní i montážní činnosti, skladování, vyklízení prostorů nebo likvidaci odpadu. Stěhování provádí naši vyškoleni zaměstnanci. Naše služby poskytujme za rozumné ceny. V Brně jsme známí rovněž jako „DYMAS – Levné stěhování Brno“.

Levné stěhování v bodech:

  1. Pečlivě si naplánujte, co máte v plánu stěhovat a v jakém termínu. Vždy se připravte na stěhování v dostatečném předstihu. Zajistěte si obalový materiál a začněte postupně balit. Naše společnost nabízí možnost zapůjčení vratných přepravek ke stěhování. Tuto možnost nabízíme zcela ZDARMA.
  2. Pokud je vám znám počet stěhovaných předmětů a i složitost stěhování jednotlivých kusů, zpracujeme Vám cenovou kalkulaci přímo pro Vás. V případě potřeby provádíme i osobní konzultace (např. stěhování většího rozsahu).
  3. Naše společnost zprostředkovává i služby při odvozu stěhovaných předmětů do sběrného dvora, nebo odvoz předmětů, které vyžadují jiný způsob likvidace. Likvidace vždy probíhá ekologicky na místech k tomu určených.
  4. Naši pracovníci respektují specifické požadavky klientů a vždy se snaží dodržet stanovené časy příjezdů.
  5. Dodržujeme cenovou kalkulaci. Za předpokladu změn ze strany klienta osobně konzultujeme případné změny v cenové kalkulaci.

Služby spojené se stěhováním:

  • Pojištění stěhování: naše společnost stejně jako naši zaměstnanci jsou kvalitně pojištěni. V případě potřeby zprostředkujeme jednorázové pojištění nebo zajistíme odborný dohled stěhovaných předmětů.
  • Stěhování v centru města: zajistíme všechna povolení, jenž jsou nezbytná k bezproblémovému průběhu stěhování.
  • Stěhování na klíč: stěhujeme na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Zajistíme všechny činnosti související se stěhováním od začátku do konce.
  • Obalový materiál: používáme široký sortiment běžných i speciálních obalů, který vybíráme dle konkrétního předmětu stěhování.

tagy: levné stěhování Brno, levné stěhivání