Jysk Brno

Naplánujte si velký nákup v obchodním domě Jysk Brno a práci s odvozem i vynesením nábytku nechce na našich profesionálních stěhovácích.

Nákupy v Jysk Brno

Šli jste se jen tak neplánovaně podívat do obchodního domu s nábytkem Jysk Brno a zalíbilo se vám tam hned několik kusů nábytku? Udělali jste nečekaně velký nákup, který nemáte jak odvést? V obchodním domě Jysk Brno nabízí každý týden výhodné akční nabídky na jednotlivé kusy nábytku, které se mohou hodit i do vašeho interiéru. Vybrali jste si nějaký ten gauč, relaxační křeslo nebo snad kompletní zahradní set na vaši terasu? Ať už ukrývá váš nákupní košík jakkoli velký nákup, starosti spojené s jeho převozem nechce na našich profesionálních stěhovácích. Obraťte na náš profesionální personál, zabývající se převozem, výnosem a stěhováním nábytku i nejrůznějšího interiérového vybavení. My vám pomůžeme se stěhováním i těžkého nábytku z masivu!

Odvezeme i váš nábytek z Jysk Brno!

Nákupem krásného nábytku v Jysk Brno práce teprve začíná! Než si budete moci užívat svého nového nábytku, budete jej muset nejdříve bezpečně převést, sestavit a uložit na požadované místo. S tím vám pomohou naši profesionální stěhováci. Objednejte si naší dodávku nebo stěhovací vůz. Jsme profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o., specializující se na stěhování, převoz nábytku a rozměrného nákupu.

Přenechejte práci spojenou se stěhováním nového nábytku našim stěhovákům. Objednejte si naše služby. Sdělte našemu kolegovi přibližnou velikost nákladu a my vám podle toho vybereme vhodný stěhovací vůz. Můžete si objednat našeho kolegu s odbornou funkcí řidič/stěhovák nebo k vám přijede hned několik našich profesionálních stěhováků, kteří vám pomohou s vystěhováním těžkých břemen i do nejvyššího patra.

Objednejte si naše služby

Ve sjednaném termínu vyzvedneme váš nábytek v obchodním domě Jysk Brno a převezeme vám jej až k vám domů. Při přepravě vašeho nábytku jsme pojištěni, proto nehrozí v případě nehody problém s náhradou škody.

Naše profesionální stěhovací služba Dymas s.r.o. nabízí rychlou, bezpečnou, spolehlivou a levnou dopravu vašeho nákupu. Objednejte si nás prostřednictvím kontaktního formuláře na našich internetových stránkách nebo si naše služby objednejte pomocí telefonu.

Máte dotaz? Napište nám!