Hornbach Brno

Nechte si dopravit svůj nákup z hobby marketu Hornbach Brno až k vám domů. Nábytek i stavební materiál vám pomůžeme vynést až do patra!

Stavebniny Hornbach Brno

Hobbymarket Hornbach Brno nabízí široký výběr stavebního materiálu. Potřebujete zrekonstruovat obývací pokoj, opravit podlahu v garáži nebo snad postavit novou koupelnu? Vše potřebné k rekonstrukci a následného vybavení místnosti, najdete v hobbymarketu Hornbach Brno.

Odvoz materiálu z Hornbach Brno

Máte velký nákup z Hornbachu a potřebujete jej dopravit do svého domu nebo na stavbu? Nabízíme vám dopravu z obchodu našimi dodávkami nebo stěhovacími vozy. V předem stanovený čas vyzvedneme váš nákup, pomůžeme vám s naložením nákladu, přepravou a následným vyložením. S nákupem vás nenecháme dřít! Pomůžeme vám vše dopravit do patra pomocí stěhovacích pomůcek.

Nábytek z Hornbach Brno

Potřebujete zařídit svou kuchyň, koupelnu nebo wellness místnost? Vše potřebné, od stavebního materiálu až po vybavení, najdete v obchodním domě Hornbach Brno. S výběrem a naplánováním vaší nové kuchyně vám pomohou místní odborní pracovníci. Naši profesionální stěhováci z firmy Dymas s.r.o. vám pomohou s přestěhováním vaší nové kuchyně či koupelny na novou adresu.

Objednejte si naše služby

Potřebujete objednat spolehlivou a levnou stěhovací službu, která by vám pomohla vyzvednout vaše objednané zboží v hobbymarketu Hornbach Brno? Pak se obraťte na naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Po předchozí domluvě s vámi vyzvedneme objednané zboží a dopravíme na místo určení. Při přepravě i stěhování jsme pojištění, proto nehrozí, že by v případě nehody zůstal váš nákup znehodnocený.

Při stěhování používáme kvalitní stěhovací doplňky, zaručující bezpečnou přepravu i do patra. Napište nám, co plánujete nakoupit a podle toho vybereme vhodné nákladní vozidlo. Můžete jej mít pouze s jedním naším pracovníkem nebo poskytneme další stěhováky, kteří náklad naloží, odborně zabezpečí a doručí na požadovanou adresu. Objednejte si naše služby ještě dnes a starosti spojené s doručením nákupu přenechejte nám.

Máte dotaz? Napište nám!