Helcel nábytek Brno

Udělali jste nečekaně velký nákup v obchodním domě Helcel nábytek Brno, který potřebujete převést velkým vozem? Obraťte na náš profesionální personál. My vám pomůžeme se stěhováním i těžkého nábytku!

Skvělé akční ceny v Helcel nábytek Brno

Chtěli jste si udělat radost a tak jste si jednoduše koupili jídelní stůl, židle i novou kuchyň, ale potřebujete pomoci s přepravou rozměrného nábytku, který se vám nechce vejít do auta ani na vlek? Přemýšlíte, jak celý svůj nákup nových skříní a bytových doplňků jednoduše přepravit k vám domů? Přenechejte starosti se stěhováním nového nábytku našim profesionálům ze společnosti Dymas s.r.o. V naší stěhovací společnosti se zabýváme kromě stěhování a vyklízení rovněž převozem rozměrného nákupu z obchodního domu Helcel nábytek Brno.

Náš tým sehraných stěhováků z Dymas s.r.o. se specializuje na odvoz nového nábytku, rozměrného zboží i stavebního materiálu. Nabízíme dopravu vašeho nákupu nejen po Brně, ale i jeho okolí. Každou přepravovanou věc bezpečně naložíme do našeho stěhovacího vozu a přivážeme tak, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.

Přeprava nákupu z Helcel nábytek Brno

Právě jste udělali velký životní krok a nakoupili jste si zbrusu nový nábytek nejen do obýváku, ale také do předsíně a ložnice. Jenže velké šatní skříně ani těžká komoda se vám nevejdou do půjčeného vozíku. I přeprava postele z masivu vám dělá problémy? Co dělat, když stojíte u svého vozu, do kterého se vám nevejde váš nákup? Obraťte se na náš tým stěhováků. Naši profesionální stěhováci vám nabízí kromě přepravy zakoupeného zboží také s výnos do patra.

Jak probíhá přeprava z obchodního domu Helcel nábytek Brno

Pokud jste se rozhodli využít naše služby, sdělte našemu kolegovi přibližný odhad velikosti vašeho nákupu, termín vyzvednutí a místo, kam budete chtít nákup doručit. Při stěhování nábytku, stavebního materiálu a dalšího nákupu používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky, zaručující bezpečné vynesení i velkých a těžkých břemen do patra.

Nákupy nikdy nebyly jednodušší

Nedělejte si starosti s tím, kolik toho v obchodě nakupíte. My se postaráme o to, abychom včas přivezli materiál na stavbu nebo přepravili nový nábytek do vašeho domu. Ať už si vyberete v obchodním domě cokoliv, my se postaráme o bezpečný, rychlý a hlavně levný převoz až k vám domů. Podle velikosti nákladu vám vybereme vhodné nákladní vozidlo, které bude řídit buď jeden náš odborný řidič/stěhovák nebo k vám přijede parta našich pracovníků.

Máte dotaz? Napište nám!