Globus Brno

Navštívili jste obchodní dům Globus Brno a nakoupili vše potřebné k vybavení své domácnosti, jenže nemáte odvoz? Obraťte se na naši profesionální stěhovací firmu a těžkou práci nechce na nás.

Globus Brno láká na skvělé ceny

Objevili jste krásný gauč v obchodním domě Globus Brno nebo jste si vyhlídli krásnou šatní skříň, kterou však nemáte jak přepravit k vám domů a ani vám nemá kdo pomoci s vystěhováním do patra? Práci se stěhováním nábytku přenechejte naší profesionální stěhovací firmě Dymas s.r.o.

Globus Brno nabízí spoustu nábytku i bytových doplňků

Potřebujete přepravit rozměrný nábytek z obchodního domu Globus Brno? Je jedno, jestli jste si koupili jedno relaxační křeslo nebo třeba celou ložnici. S přepravou vašeho nákupu vám pomůžou naši profesionální stěhováci, kteří nabízejí pomoc všude tam, kde se nevejde zboží do osobního vozu nebo na vlek.

Při objednání našich služeb sdělte velikost svého nákladu našemu pracovníkovi, který pro vás vybere vhodný stěhovací vůz. Ostatní už nechce na nás. Přijedeme přímo před vchod obchodního domu, naložíme váš nákup, profesionálně jej přivážeme tak, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí, dopravíme jej na požadované místo a vyneseme tam, kam budete potřebovat.

Při převozu veškerého druhu nábytku nebo bytových doplňků postupujeme profesionálně. Vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a po celou dobu stěhování jsme pojištěni tak, aby v případě nutnosti bylo možné odškodnit váš nákup v plné výši.

Nákupy v obchodím centru Globus Brno se vyplatí

Potřebujete odvést krásný zahradní nábytek a k němu gril, lehátko i bazén? Pak možná budete potřebovat pomoc našich profesionálů. Pokud nemáte dostatečně velký vůz pro odvoz velkých skříní a doplňků do vaší domácnosti, objednejte si naši stěhovací firmu Dymas s.r.o., zabývající se rozvozem a vynášením i těžkých skříní.

Jsme profesionální stěhováci s dlouholetou praxí

Naše stěhovací firma Dymas s.r.o má za sebou mnoho let zkušeností velké množství realizovaných zakázek. Spolu s nimi máme bohaté zkušenosti se stěhováním nebo převozem nábytku po Brně a jeho okolí. Díky svým zkušenostem se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Máte dotaz? Napište nám!