Electroworld Brno

Objednejte si domácí spotřebiče a další elektroniku v obchodním domě Electroworld Brno a práci s přepravou a odnesením k vám domů nechte našim profesionálům.

Výhodné nákupy v Electroworld Brno

Vybavujete svou domácnost novými elektrospotřebiči a potřebujete svůj velký nákup převést k vám domů nebo ekologicky zlikvidovat původní elektrospotřebiče? Ať už si plánujete koupit jen třeba myčku na nádobí, nebo potřebujete kompletně zařídit svou kuchyň, práci se stěhováním těžkých spotřebičů přenechejte naší stěhovací firmě Dymas s.r.o.

Při zařízení kuchyně nezapomeňte kromě nákupu lednice, mrazáku, trouby, varné desky a myčky nádobí také na praktické pomocníky, jako jsou ruční mixéry, odšťavňovače, rychlovarná konvice, toustovač a další doplňky, se kterými hravě zvládnete připravit rychlou snídani, lahodný oběd pro rodinu i přátele a romantickou večeři pro dva.

S výběrem spotřebičů pro kuchyň práce ovšem nekončí. Pokud zařizujete novou domácnost, pak vám určitě přijde vhod také pračka, sušička a další spotřebiče, které vám usnadní domácí práce a úklid na zahradě či terase.

Odvezte svůj nákup z Electroworld Brno společně s námi

Nákup v Electroworld Brno se vždy vyplatí. Nejen že nakoupíte kvalitní elektrospotřebiče za nízké ceny, ale také dostanete záruku, na kterou se vždy můžete spolehnout. Při zařizování své domácnosti se nebojte koupit všechny spotřebiče najednou, protože odvoz i vystěhování vašich spotřebičů až k vám do domu, nebylo nikdy jednodušší.

Objednejte si naše služby

Jsme profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o., působící v Brně a okolí. Specializujeme se také na rozvoz nákupu z Electroworld Brno. Objednejte si například jen myčku na nádobí nebo si zařiďte kompletně celou domácnost.

Náš tým profi stěhováků přijedou pro váš nákup ve sjednaném termínu, naloží jej do stěhovacího vozu, profesionálně jej přiváží tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a následně nastěhují celý nákup až k vám do bytu.

Při stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, se kterými zvládneme zdolat různé překážky, několik pater bez výtahu i těžko přístupné prostory. Objednejte si naše služby právě nyní prostřednictvím telefonu nebo kontaktního formuláře a práci se stěhováním spotřebičů nechte na nás.

Máte dotaz? Napište nám!