Bauhaus Brno

Potřebujete pomoci s přepravou svého nákupu v hobbymarketu Bauhaus Brno? Pak se obraťte na náš profesionální personál!

Nákupy v Bauhaus Brno se vyplatí!

Potřebujete zařídit svůj byt novou kuchyní, nábytkem do koupelny nebo se potřebujete poohlédnout po novém zahradním nábytku a rovnou byste si k němu chtěli zakoupit krásný altán a bazén? Jenže přemýšlíte, jak celý svůj nákup jednoduše přepravit k vám domů? Nechte starosti se stěhováním nového nábytku našim profesionálům ze společnosti Dymas s.r.o.

Specializujeme se na odvoz nového nábytku, rozměrného zboží i stavebního materiálu z hobbymarketu Bauhaus Brno. Nabízíme dopravu po Brně a jeho blízkém okolí. Při přepravě dbáme na bezpečnost, a proto vždy přepravované zboží odborně zabezpečíme popruhy.

Pomůžeme vám s nákupem z Bauhaus Brno

Udělali jste si velký nákup v obchodním domě Bauhaus Brno a už předem víte, že sami jej nedokážete vynést do druhého patra? Naši profesionální stěhováci vám nabízí kromě přepravy zakoupeného zboží také s výnos do patra.

Při stěhování nábytku, stavebního materiálu a dalšího nákupu používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky, zaručující bezpečné vynesení i velkých a těžkých břemen do patra. Při objednání našich služeb sdělte našemu pracovníkovi termín a čas vyzvednutí materiálu z hobbymarketu Bauhaus Brno a my se postaráme o ostatní.

Vyberte si z Bauhaus Brno to, co se vám líbí

A my se postaráme o to, abychom včas přivezli materiál na stavbu nebo přepravili nové květiny do vašeho domu. Ať už si vyberete v obchodním domě cokoliv, my se postaráme o rychlý a levý převoz k vám domů. Podle velikosti nákladu vám vybereme vhodné nákladní vozidlo, které bude řídit buď jeden náš odborný řidič/stěhovák nebo k vám přijede náš sehraný tým pracovníků, kteří se postarají o celou zakázku sami. Vy se jen postaráte o to, abyste vybrali svému novému nábytku vhodné místo ve vašem domě.

Objednejte si naše služby

Potřebujete v konkrétní čas odvést stavební materiál na stavbu nebo jste se rozhodli, udělat si radost a nevíte, jak odvést rozměrný nákup z obchodního domu Bauhaus Brno? Obraťte se na naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Nabízíme vám rychlou, bezpečnou, spolehlivou a levnou dopravu vašeho nákupu. Zavolejte nám a domluvte si s naším zaměstnancem termín. Máte nákup právě u sebe a potřebujete jej převést právě nyní? Obraťte se na nás telefonicky a my vás i s vaším nákupem vyzvedneme na prodejně.

Máte dotaz? Napište nám!