Asko Brno

Objednejte si zahradní nábytek, vybavení do domácnosti nebo třeba novou kuchyň či obývák v Asko Brno a starosti s odvozem nákupu svěřte našim profesionálním stěhovákům!

Vybírejte krásný nábytek z Asko Brno

Právě jste si konečně vybrali svůj vysněný nábytek z obchodního domu Asko Brno. Jenže při placení u kasy vám bleskne hlavou, že jej budete taky muset přepravit k vám domů a samozřejmě jej vynést do patra. Co teď s tím? Než začnete přemýšlet, komu teď hned zavolat ze svých přátel a ještě řešit rychlé půjčení velkého auta, do kterého se vám s přehledem vejde veškerý nákup, zastavte se. Jednoduše si objednejte naše stěhovací služby a těžkou práci přenechejte našim odborníkům.

Asko Brno nabízí luxusní zahradní nábytek

Blíží se letní sezóna a s ní spoustu stráveného času na terase, balkoně i na zahradě. Chcete si udělat radost koupí nového zahradního setu, novým grilem a krásným altánem? Neváhejte a vybavte si svou terasu zbrusu novým nábytkem a doplňky za rozumné ceny. Potřebujete svůj velký nákup odvést domů a rovněž využít i službu vynesení do patra a pomoc se smontováním nábytku?

Obraťte se na naše profesionály. Jsme tým spolehlivých a levných stěhováků z firmy Dymas s.r.o., kteří pro vás přijedou velkým autem přímo před vchod prodejny Asko Brno. Pomohou vám s naložením nábytku, přepravou na požadované místo, vynesením a také smontováním.

S nákupem z Asko Brno vám pomohou naši stěhováci

Potřebujete přepravit nákup v předem sjednaném termínu nebo potřebujete urgentně odvoz právě nyní? Velmi jednoduchá a snadná pomoc při odvozu nového nábytku z obchodního centra Asko Brno přichází od našich profesionálních stěhováků ze stěhovací firmy Dymas s.r.o., zabývající se rozvozem a vynášením i těžkých břemen.

Jsme profesionálové s dlouholetou praxí

Naše stěhovací služba Dymas s.r.o., má za sebou mnohaletou praxi a velké množství uskutečněných zakázek v oblasti stěhování i těžkých masivních skříní a dalšího nábytku. Díky mnohaletým zkušenostem umíme vystěhovat i velké kusy nábytku do těžko přístupných míst.

Při převozu veškerého druhu nábytku nebo bytových doplňků postupujeme profesionálně. Vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Navíc jsme pojištěni proti mechanickému poškození vašich věcí, proto v případě nehody nenastane problém s reklamací.

Máte dotaz? Napište nám!