Stěhování nábytku

Exituje spousta důvodů, proč zvolit právě naše služby.

Přestěhujeme také těžký či objemný nábytek

Naše firma  je specialistou na převoz a přesun těžkých, objemných či jinak náročných břemen. Do této kategorie patří i mnoho druhů nábytku, jak moderního, tak hlavně starožitného. Ten se vyráběl z těžkých a odolných dřev a tehdejší výrobci nešetřili ani poctivým kováním, které zvyšuje váhu předmětu. Samozřejmě i objemné skříně či celé komodové stěny jsou stejný případ. I v případě demontáže na jednotlivé díly je stěhována stále stejná váha.

Disponujeme profesionálním vybavením

Na objemné, extra těžké či jinak náročné kusy nábytku používáme postroje, plošiny, zvedáky a další nástroje. Je tak zaručeno maximální bezpečí stěhovaných předmětů. I tak se vždy hodí předchozí konzultace, zvláště tehdy, když stěhování zahrnuje nábytek vybočující jakoukoli vlastností z běžného sortimentu. My pak víme, na co se připravit a vy máte jistotu, že vás cenný kousek nedojde úhony. Kromě náročnosti samotného kusu jsou důležité i informace o rizikovém terénu – strmé schody, nízké stropy, úzké chodby či další možné komplikace. Služba stěhování nábytku Brno je určena také pro stěhování vybavení interiéru z obchodních center.

Stěhování nábytku z OC

Z obchodních center vozíme všechny druhy nábytku bez ohledu na velikost a váhu. Nábytek je ve většině případů demontovaný a je nutná následná odborná montáž. Tuto jsme schopni rovněž nabídnout a to ve špičkové kvalitě. V rámci služby stěhování nábytku Brno jsou naši zaměstnanci schopni nábytek smontovat a umístit tam, kde klient vyžaduje. jsme schopni rovněž umístit například kuchyňskou linku a to včetně zavěšení horní části na zeď.

 

Image module
Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny
  • Zvládneme nejrůznější váhy i objemy stěhovaného nábytku
  • Stěhujeme skříně, stoly, knihovny, kuchyňské linky a další
  • Disponujeme postroji, rudlíky i zátěžovými vozíky
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“